Exper Ultrabooklar Exper UltraNote Adı İle Satışta

Taşınabilir bilgisayarlar her geçen gün boyut değiştirmeye devam ediyor. Zaman zaman küçülüp, zaman zaman da büyüyebilen taşınabilir bilgisayarların arasına Exper UltraNote de katıldı. Exper ultrabook olarak satışa sunulan Exper UltraNote’nin iki farklı modeli bulunuyor. Peki ya Exper UltraNote hakkında daha detaylı bilgi almaya ne dersiniz? Bu yazımızda sizlere Exper ultrabookları tanıtacağız:

Exper ultrabook pazarının en yeni iki modeli Exper UltraNote, 14 inç boyutunda, ve 18 milimetre inceliğinde. Ultra şıklık, ultra yüksek performans arayanların, Exper UltraNote hakkında mutlaka bilgi sahibi olmaları gerektiğini düşünüyoruz.
Exper UltraNote’nin kasası, magnezyum – alüminyum alaşımı olarak hazırlanmış durumda. Exper UltraNote için taşıma kolaylığı, Exper ultrabook ile Exper ismini tercih edenlere sunuluyor.
Exper UltraNoteRapid Start özelliği sayesinde, 5.5 saniyede uyku modundan çıkıyor. 6.5 saat boyunca şarj gereksinimi yaşatmayan Exper UltraNote, İntel İ5 işlemci ile birlikte Exper kullanıcılarına sunuluyor.
Exper ultrabook’da Bluetooth 3.0 desteklenirken, üç adet de USB girişinin bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Bunun yanında, Exper UltraNote ethernet kablo girişini, ve kablosuz internet bağlantısını da kullanıcıları için olanaklı hale getiriyor. SSD teknolojisi, ve 4 GB DDR3 belleği ile, yüksek performansta hızlı bir şekilde çalışan Exper UltraNote, bunun yanında, kullanıcısını tanıyarak, kullanıcının sık kullandığı dosyalara hızlı bir şekilde ulaşmasını olanaklı hale getiren akıllı bir teknoloji ile geliyor.
Exper ultrabook çözünürlüğü 1366 x 768 pisel iken, Exper UltraNote, renk, ve görüntüleri, canlı, ve parlak bir şekilde kullanıcısına sunmanın mutluluğunu yaşıyor. Exper UltraNote’nin sahip olduğu ekran kartı: İntel HD Graphics 3000… Bu sayede, daha hızlı, ve kaliteli çalışmaları Exper UltraNote ile gerçekleştirebilmeniz, ve film izleyerek oyun oynayabilmeniz olanaklı hale geliyor.
Exper UltraNote, İdentity Prodection, ve Smart Connect teknolojileri sayesinde, kullanıcılarına hem maximum güvenlik, hem de güncelliği bir arada sunuyor. Anti Theft teknolojisi sayesinde ise, Exper UltraNote çalındığında Exper ultrabook’a bir sinyal gönderiliyor, ve bilgisayar kilitleniyor. Bu sayede, hırsızlar, sizin hiç bir verinize ulaşamıyor; Exper bilgisayarınızı bulduğunuzda, hiç bir kayıp yaşamadan, Exper UltraNote kullanımına kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Toshiba Ultrabook Toshiba Satellite U840 başlıklı makalemizde Toshiba Satellite U840 ve Toshiba ultrabook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.