Grundig’den Gelen Dizüstü Bilgisayarlar Çok Cazip

Dizüstü bilgisayarların rahatlığı ve kullanım kolaylığı keşfedildikçe, ünlü markaların da dizüstü bilgisayar üretimleri hız kazanıyor. Yazımızda tanıtacağımız dizüstü bilgisayar üreticisi Grundig. Ürettiği dizüstü bilgisayar ise Grundig GNB 1020 Mini Dizüstü Bilgisayar. Grundig dizüstü bilgisayarda adını sıklıkla duyuran bir firma olmamasına karşın, üretmiş olduğu Grundig GNB 1020 Mini Dizüstü Bilgisayar ile, kullanıcılarının akıllarını çelmeyi başarıyor çünkü:

Kolay taşınabilme özelliği mevcut. Bunun yanında, 10.1 inç’lik bir ekranı var. Bununla da kalmayan grundiz dizüstü bilgisayarların pil ömrü oldukça uzun ki bu piller sizin en az 5 saat, pil sorunu yaşamadan, internette özgürce dolaşmanıza, müzik dinlemenize, arkadaşlarınızla iletişim kurmanıza; ya da video izlemenize olanak tanıyor. Bu durum da, ”Benim” diyen pek çok ünlü dizüstü bilgisayar firmasını geride bırakan bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.
Grundig GNB 1020 Mini Dizüstü Bilgisayar 250 GB HDD’si ile, kendisinin çok küçük olmasına karşın, büyük bir depolama fırsatı sunuyor kullanıcılarına. Bununla da kalmayan grundig dizüstü bilgisayarlar, inci beyazı rengi ile, kullanıcılarının gözlerine de hitap ediyor. Türkiye’de 600’den fazla satış ve teknik servis noktası ile, 7 gün 24 saat kullanıcısının sorunlarını çözmeye çalışan çağrı merkezi ile gönüllerde taht kuran Grundig, kullanıcılarının mutlu olması için, elinden gelen her fedakarlığı yapıyor. Ancak, şunu da biliyoruz ki, dizüstü bilgisayar alırken, belirli markalar vardır; ve o markalar daha çok tercih edilmelidir. Örneğin: Toshiba bu markalardan bir tanesidir. Dizüstü bilgisayar almak istediğinizde kimden tavsiye isteseniz, size Toshibayı önereceklerdir. Dizüstü bilgisayar alırken,tecrübenin de ön planda olması gerektiği unutulmamalıdır.
Grundig GNB 1020 Mini Dizüstü Bilgisayar fiyatı normal şartlarda 564 TL iken; kampanya fiyatı kısa süre için 450 TL’dir. Grundig dizüstü bilgisayar alacak olanların bu fiyatı mutlaka değerlendirmeleri gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Böyle Güzel Karne Hediyesi Görülmedi başlıklı makalemizde karne hediyesi, lenovo dizüstü bilgisayar ve Lenovo IdeaPad Z hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.