HP Dokunmatik Ultrabook HP Envy 4 TouchSmart İle İlgili Bilgiler

Bu yazımızda sizlere HP Envy 4 TouchSmart hakkında bilgiler vereceğiz. HP Envy 4 TouchSmart ile ilgili bilmeniz gereken ilk ayrıntı: HP tarafından geliştirilen dokunmatik bir ultrabook olması. Peki HP Envy 4 TouchSmart hakkında daha fazla neler bilmeniz gerekiyor? Aceleye gerek yok, HP Envy 4 TouchSmart hakkındaki bilgileri şimdi, sizlerle birlikte edineceğiz…

HP dokunmatik ultrabook ailesinin yeni elemanı HP Envy 4 TouchSmart ile ilgili belirli, ve açıklanmış olan bazı özelliklere bakmak istersek: HP Envy 4 TouchSmart 14 inç olan ekranına, 1366 x 768 piksel ekran çözünürlüğü sığdırmaktadır. HP dokunmatik ultrabook özellikleri arasında yer alan ekranın dokunmatik oluşu, çoklu dokunmatik ekran ile ifade edilmektedir.
HP dokunmatik ultrabook ile ilgili bilgilerimizi aktarmaya devam ederken pil ömrünün uzunluğundan özellikle söz etmeliyiz, ortalama sekiz saate kadar dayanabilen HP Envy 4 TouchSmart pilinin, zamanının çoğunu dışarda geçiren kişilere büyük yararı olacağını düşünmekteyiz. HP Envy 4 TouchSmart fiyatı hakkında ise, henüz bilgi sahibi olmadığımızı belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Dokunmatik HP Ultrabook HP Spectre XT Touch Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde HP Spectre XT Touch, HP Spectre XT Touch fiyatı ve HP ultrabook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.