HP Envy 14 Spectre; Ve HP Envy 14 Spectre Özellikleri Hakkında Bilgi Edinelim

Bu yazımızda sizlere bir HP ultrabook tanıtımı yapacağız. HP Envy 14 Spectre; ve HP Envy 14 Spectre özelliklerini, HP ultrabook tanıtımı sırasında okuyabileceksiniz… O halde dilerseniz, zaman kaybetmeden, HP ultrabook hakkında bilgi edinmeye, HP Envy 14 Spectre’yı tanımaya, ve HP Envy 14 Spectre özellikleri hakkında bilgi edinmeye başlayalım:

HP Envy 14 Spectre ismi ile anılan HP ultrabook’un, hem çekici, hem de havalı olduğunu belirterek sözlerimize başlamak istiyoruz. HP Envy 14 Spectre özellikleri arasında ilk olarak 14 inç olan ekranından söz etmemiz gerekiyor. 14 inçlik ekrana eklenen HP Envy 14 Spectre özelliklerinden bir diğeri de ekran çözünürlüğü: 1600 x 900… HP Envy 14 Spectre özellikleri arasında yer alan bir diğer ekran bilgisi de, ekranın Gorilla Cam ile kaplı olması. Ekranın kolay kullanımını olanaklı hale getiren HP Envy 14 Spectre, aynı zamanda renklerdeki netlik, ve canlılığı ile de ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor.
HP Envy 14 Spectre özelliklerini saymaya devam ederken, HP Envy 14 Spectre işlemcisinin [email protected] Proffassional (64 bit) olduğundan da bahsetmemiz gerekmektedir. HP Envy 14 Spectre özelliklerinden bir diğeri olan RAM 4 GB iken, HP Envy 14 Spectre içerisinde bulunan SSD kapasitesi de 128 GB olarak belirtilmelidir. HP Envy 14 Spectre özelliklerinden bir başkası ise, HP ultrabook işlemcisi: İ5…
HP Envy 14 Spectre özellikleri arasında yer alan bir diğer şey uyku modundan çıkış süresi… HP Envy 14 Spectre, uyku modundan sadece bir saniyede çıkıyor. Öyle ki, HP Envy 14 Spectre kapağını kapatarak uyku moduna bıraktığınızda, kapağı açmanızla birlikte uyku modundan çıkan HP ultrabook, kapağın dik hale getirilmesini bile beklemiyor…

Bir önceki yazımız olan Samsung Dizüstü Bilgisayar 5 Serisi ULTRA'yı Ve Samsung NP530U4B-S01TR'i Tanıyalım başlıklı makalemizde Samsung Dizüstü Bilgisayar 5 Serisi Ultra, Samsung Dizüstü Bilgisayar 5 serisi Ultrabook ve Samsung NP530U4B-S01TR hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.