İşte Yeni Sony Hybrit PC Sony Ultrabook Sony Vaio Duo 11

Bu yazımızda sizler için Sony Vaio Duo 11 hakkındaki bilgileri aktaracağız. Sony Vaio Duo 11 için, isterseniz bir Sony tablet PC, isterseniz de bir Sony laptop diyebilirsiniz, ya da Sony ultrabook diyerek işin içinden çıkarsınız, ancak şunu bilmelisiniz ki, Sony Vaio Duo 11’i, çok amaçlı bir Sony hybrit PC olarak, rahatlıkla kullanabilirsiniz. İşte bu çok amaçlı cihazı, bu yazımızda sizlere tanıtmaya çalışacağız…

Sony Vaio Duo 11 özellikleri arasında ilk olarak, Sony ultrabookun fiziksel özelliklerinden söz edelim: Sony Vaio Duo 11 inceliği 17.85 milimetre. Sony Vaio Duo 11 ağırlığı ise 1.3 kilogram. Sony ultrabook Sony Vaio Duo 11 özellikleri arasında, 11.6 inç ekranından da söz etmemiz gerekiyor. Bu ekran üzerinde gerçekleşecek ekran çözünürlüğü, 1920 x 1080 piksel olarak belirlenmiş durumda. Sony Vaio Duo 11, sizin el yazınızı, dokunmatik ekranda tanıyabiliyor, bunun yanında, kalem kullanımını da olanaklı hale getiriyor, yok, bu da yeterli değil diyenler ise, ekranı kaydırarak Sony ultrabookun klavyesini ortaya çıkartabiliyorlar.
Sony Vaio Duo 11 hakkında bilgiler edinmeye, ve Sony Vaio Duo 11 özelliklerini öğrenmeye devam ederken belirtmemiz gereken bir diğer nokta ise, gelişmiş bağlantı seçenekleri: Smart Ready, Bluetooth, Ethernet, VGA, HDMI gibi pek çok bağlantı desteği, Sony ultrabook kullanıcıları için sunulacak. Aynı zamanda, Sony Vaio Duo 11 özellikleri arasında NFC desteğinin bulunduğunu da unutmamak gerekiyor.
Sony tablet PC, Sony laptop, Sony ultrabook… kısacası, o bir Sony hybrit PC. Ve bu cihaz, isteğe göre değişen işlemci; ve RAM seçenekleri ile birlikte gelecek. Sony Vaio Duo 11 çıkış tarihinin ise, Kasım 2012 olması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Acer UltraBook Acer Aspire S3 Hakkında Bilgi Edinelim başlıklı makalemizde Acer Aspire S3, Acer Aspire S3 ultrabook ve Acer ultrabook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.