Laptop Almadan Önce Laptop Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Bu yazımızda sizlere, laptop alırken nelere dikkat etmeli sorusunun yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Laptop alırken nelere dikkat etmeliyiz 2013 sorusunun yanıtları arasında, laptop alırken dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili bilgi sahibi olabileceğinizi bilmelisiniz.

Laptop alırken nelere dikkat etmeli? Laptop alırken nelere dikkat etmeliyiz 2013? Laptop alırken dikkat edilmesi gerekenlerde, laptop almadan önce düşünülmesi gereken bir konu vardır, o da, laptopunuzu nerede kullanacağınızdır. Eğer evde kullanacaksanız, laptop almadan önce, laptop alma fikrinden vazgeçmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Laptop almadan önce, eğer alacağınız laptopu dışarıda da kullanacağınızı düşünüyorsanız, o zaman laptop alırken dikkat edilmesi gerekenleri bilmeli; ve buna göre de laptop almaya karar vermelisiniz.
Laptop alırken nelere dikkat etmeli, laptop alırken nelere dikkat etmeliyiz 2013 sorusunun yanıtları arasında, laptop alırken dikkat edilmesi gerekenlerden bir diğerinin de laptop çevre birimlerinin sizin için yeterli olup olmadığıdır. Eğer o klavye sizin işinizi istediğiniz gibi görmeyecekse; ve ayrı bir klavye bağlayacaksanız, ekran küçük ise, ayrı bir monitör bağlayacaksanız, laptop almadan önce bir kere daha düşünmelisiniz; çünkü alacağınız şeyin adı ondan sonra laptop değil de masaüstü bilgisayar olacaktır.
Laptop alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında, laptopun ekran kartının bulunup bulunmadığı da yer almaktadır. Eğer ekran kartı olmayan bir laptop alacaksanız, rahat oyun oynayamayacağınızı bilmeniz gerekmektedir.
Laptop alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alan bir diğer nokta ise, laptopun yükselip yükselmeyeceğidir. Eğer sadece, RAM ve HDD yükseltebiliyorsanız, bir zaman sonra yeni bir laptop alacağınızı bilmeniz gerekmektedir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.