Öğrenciler İçin Acer Notebook Geliştirildi İşte Acer TravelMate B113

Bu yazımızda sizlere Acer notebook ailesine katılan, yeni Acer notebook Acer TravelMate B113 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Acer notebook Acer TravelMate B113, özellikle öğrenciler için tasarlanmış iken, pek çok kişi Acer notebook’un uzun pil ömrü, ve kolay taşınma yeteneğinden yarar sağlayabilecek. Çünkü Acer TravelMate B113 hem hafif, hem de ince… Hem de pilinin uzun süre idare edilebilmesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. İşte yeni Acer notebook hakkında bilmeniz gerekenler:

Yeni Acer notebook Acer TravelMate B113 içerisinde yüklü olarak Acer Classroom geliyor. Bu sayede, sınıf öğretmeninin, öğrencisinin ne yaptığını kontrol edebilmesi, onu yönlendirebilmesi, iletişim kurabilmesi olanaklı hale geliyor. Bundan dolayı da Acer TravelMate B113 öğrenciler olarak hazırlanmış diyebiliyoruz. Acer TravelMate B113, hem bilgisayar kullanmaya yeni başlayanlara; hem de tecrübeli bilgisayar kullanıcılarına hitap edebilecek bir Acer notebook olarak karşımıza çıkıyor.
Yeni Acer notebook Acer TravelMate B113’te bulunan pil altı hücreli. Bu sayede, şarjn hemen bitmesi, ve Acer notebook’un kapanması gibi bir durum söz konusu değil. Acer TravelMate B113, yedi saat gibi bir süre idare eden pili ile, pil dostu olduğunu da bizlere gösteriyor.
Acer TravelMate B113 ağırlığı 1.38 kilogram iken, inceliğinin de 21 milimetre olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Küçük boyutu dolayısı ile, hafifliği ile, özgürce, Acer notebook’unuzla istediğiniz her yere gidebilmenizi sağlar.
Yeni Acer notebook Acer TravelMate B113 ekran büyüklüğü 11.6 inç, ancak, küç.ük ekranına rağmen, rahat bir şekilde yazı yazmayı olanaklı hale getiren klavyesini de unutmamak gerekiyor. Pek çok güvenlik uygulaması da yeni Acer notebook ile birlikte sunuluyor. Acer Office Manager de Acer notebook içerisinde bulunan bir başka yüklü yazılım.

Bir önceki yazımız olan Exper Ultrabooklar Exper UltraNote Adı İle Satışta başlıklı makalemizde Exper, Exper ultrabook ve Exper UltraNote hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.