Toshiba Satellite U840W Ultrabook Hakkında Detaylı Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Toshiba Satellite U840W; ve Toshiba Satellite U840W ultrabook hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer bir Toshiba ultrabook almayı bugünlerde düşünüyorsanız, bizim sizlere tavsiyemiz, öncelikle Toshiba Satellite U840W ultrabook hakkında bilgi sahibi olmanız, sonrasında da çok acele etmemeniz. İşte Toshiba Satellite U840W:

Toshiba ultrabook modelleri arasında yer alan Toshiba Satellite U840W içerisinde bulunan grafik kartı İntel’e ait: İntel HD Graphics 400 grafik kartı ile güçlenen Toshiba Satellite U840W ultrabook, İntel Core İ7 işlemci ile daha da kuvvetli hale geliyor. Eğer Toshiba Satellite U840W için bu özellikler yetmez diyorsanız, Toshiba ultrabook üreticileri de sizinle aynı görüşte olmalı ki 6 GB RAM ile bütünleşen Toshiba Satellite U840W içerisinde bulunan 128 GB büyüklüğündeki SSD de cihazın performansını oldukça yükseltiyor..
Toshiba ultrabook almayı düşünenler, Toshiba Satellite U840W üzerinde, 14.4 inç boyutunda, 1792 x 768 piksel çözünürlüğünde bir LED ekran bulunduğunu da unutmamalılar. Toshiba Satellite U840W ultrabook hakkında bilgilerimizi incelemeye devam ettiğimizde, Toshiba ultrabook’ta bulunan bütün girişlerin boylarının tam olduğunu görüyoruz, yani, kullandığınız cihazın bir ultrabook olması, sizin, herhangi bir bağlantı birimini kullanmakta zorluk çekmeniz anlamına gelmiyor. Toshiba Satellite U840W içerisinde bulunan kameranın çözünürlüğü 1.3 MegaPiksel. 20.8 milimetre inceliğinde bulunan Toshiba Satellite U840W ultrabook ağırlığının ise, 1570 gram olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan HP Dokunmatik Ultrabook HP Envy 4 TouchSmart İle İlgili Bilgiler başlıklı makalemizde HP dokunmatik ultrabook ve HP Envy 4 TouchSmart hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.