Toshiba Ultrabook Toshiba Satellite U840W Özellikleri

Bu yazımızda sizlere Toshiba Satellite U840W hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Toshiba Satellite U840W, Toshiba ultrabook ailesinin en yeni elemanı olarak karşımıza çıkan isim. Toshiba Satellite U840W, kullanıcılarına sinema keyfi yaşatmak adına, 21.9 inçlik büyük ekranı ile birlikte hazırlanmış bulunuyor.

Toshiba Satellite U840W kolay taşınabiliyor, verimlilik üst düzeyde iken, eğlencenin kapılarını kullanıcılarına sahip olduğu stil ile birlikte açıyor. Toshiba Satellite U840W, Toshiba ultrabook ailesine, yeni nesil İntel işlemcisi ile dahil olmuş bulunuyor. Toshiba Satellite U840W çıkış tarihinin, Ağustos 2012 olduğunu belirtmek gerekiyor.
Toshiba ultrabook Toshiba Satellite U840W, açma düğmesine basılmasının 14 saniye sonrasında kullanıma hazır hale geliyor, yani, Toshiba ultrabookun çok hızlı açıldığını rahatlıkla belirtebiliriz.
Toshiba Satellite U840W isimli Toshiba ultrabookun geniş ClickPad’ı, ve arka ışıklandırmalı klavyesi sayesinde kullanım kolaylığını ön plana almaktadır. Toshiba Satellite U840W, şarj ve uyku desteği, HDMI girişi, LAN USB 3.0, hızlı ethernet girişi gibi pek çok tam boyutlu giriş yerinin bulunmasına karşın, aynı zamanda ince boyutları, ve bağlantı hızı ile ilgi odağı olmaktadır. Toshiba Satellite U840W özelliklerini saymaya devam ederken, kablosuz LAN’dan, Bluetooth 4.0 özelliğinden, 1.3 MegaPiksel kamerasından, ve HD video görüşmelerine olanak tanımasından da söz etmek gerekmektedir.
Toshiba ultrabook Toshiba Satellite U840W özelliklerinin mobil bilgisayar oluşu dolayısı ile, aynı zamanda en büyük ekranlı laptop oluşu dolayısı ile, keyifli bir şekilde, hareket halindeyken film izlemeyi olanaklı hale getirmektedir.
Toshiba Satellite U840W premium özelliklere sahip Toshiba ultrabook olarak geçiyor, ve Toshiba Satellite U840W değerli gümüş rengi kasa tasarımından oluşuyor. Bunun yanında, Toshiba Satellite U840W, bileklik; ve kahverengi dokumalı yapısı alt kısımlarında bulunan bir tasarımdan oluşuyor.

Bir önceki yazımız olan Dell XPS 13 Özellikleri Ve Dell XPS 13 başlıklı makalemizde Dell XPS 13 ve Dell XPS 13 özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

“Toshiba Ultrabook Toshiba Satellite U840W Özellikleri” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.