Android İçin 3D Oyunlar Arasında Yer Alan All İn Runner 3D

Bu yazımızda sizlere, Android oyunları içerisinde yer alan, Android 3D oyunlar, ve Android için 3D oyunlarından bir tanesi olan All in Runner 3D hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaya çalışacağız. Eğer, Android 2.0, ya da üzeri bir Android işletim sistemine sahipseniz, Android oyunları arasında yer alan, Android 3D oyunlar, ve Android için 3D oyunları arasında yer alan All in Runner 3D hakkında bilgileri edinebilir; ve All in Runner 3D oynamak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

Android 3D oyunlar arasında yer alan, ve Google Play’den edinebileceğiniz All in Runner 3D’nin boyutu 12 MegaByte. All in Runner 3D Uzakdoğu’da bir koşu serüvenine sizi bağlıyor, ve bu koşu serüvenini yönetmeniz isteniyor. Yöneteceğiniz karakter Uzakdoğu’lu, ve oldukça da komik, sürekli koşuyor. O koşarken, sizin, hem All in Runner 3D içerisinde yer alan istekleri yerine getirmeniz, ve hem de puan toplamanız gerekiyor. Böylelikle, oyun karakterinize bir de arkadaş bulabilmeniz mümkün oluyor.
Android için 3D oyunlar arasında yer alan All in Runner 3D’yi oynarken, karakteriniz sürekli koşacak, siz de ona, dokunmatik telefonunuzu, sağa, ya da sola yatırarak yol gösterecek, zıplamasını istediğinizde ise, dokunmatik ekranınıza dokunacaksınız, bazen yükseklere zıplamanız gerekecek; buralardan inişlerde ise karakterinizi düşürmemeye özen göstereceksiniz. Eğer ki karakteriniz, yolun farklı yerlerine park edilmiş olan otobüslerin üzerinde koşarken, siz ona yeterince hamburger toplattırabilirseniz, o daha hızlı, ve daha güçlü olacak… Kısacası, All in Runner 3D oldukça eğlenceli; ve hızlı bir oyun…

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.