Android Oyunları Arasında Yer Alan Doğru Yanlış Testini Tanıyalım

Bu yazımızda sizlere, yeni Android oyunları arasında yer alan Android oyunlarından bir tanesi olan Doğru Yanlış Testi’nden söz edeceğiz. Eğer Android oyunlarını yakından takip ediyor, ve bilgi yarışmalarını da seviyorsanız, size, yeni Android oyunları arasında yer alan Doğru Yanlış Testi’nden söz edeceğiz. Doğru Yanlış Testi’nde, sorulara sadece, doğru, ya da yanlış şeklinde cevap verebiliyorsunuz… Peki ya yeni Android oyunları arasında yer alan Doğru Yanlış Testi ile ilgili diğer detaylar?

Eğer bir Android 1.6 sürümü ya da üstü akıllı cihazınız var ise, yeni Android oyunları arasında yer alan Doğru Yanlış Testi’ni deneyebilirsiniz. Doğru Yanlış Testi’nin boyutu 1.3 MB. Google Play Store’den temin edebileceğiniz Android oyunları arasındaki Doğru Yanlış Testi, oyunu oynayanlar tarafından ortalama 3.6 puan almış durumda.
Android oyunları arasında yer alan Doğru Yanlış Testinde, sorulan sorulara, Doğru ya da Yanlış şeklinde yanıt verebiliyorsunuz. 15 saniye içerisinde her bir soruya yanıt vermenizin gerektiği Doğru Yanlış Testinde, Türkçe dil desteği bulunurken, Doğru Yanlış Testi’nin herhangi bir joker hakkının bulunmadığını da belirtmemiz gerekiyor. Üç kere yanlış yanıt verecek olursanız, Doğru Yanlış Test oyunu bitiyor.
Android oyunları arasında yer alan Doğru Yanlış Test, bilgi birikiminizi sınamak için oynayabileceğiniz bir oyun. Spor, tarih, ya da bir buluş, Doğru Yanlış Testinde karşınıza soru olarak çıkabiliyor. Bunun yanında şunu da unutmamanız gerekiyor, tebrikleriniz, size ilginç şekillerde gelebiliyor…

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.