Bu Yılbaşı Kampanyasında Mobil Oyun İndirmenin Tam Zamanı

GameLoft, bir yılbaşı kampanyası ile birlikte, pek çok oyunun etiketini 0.99$ olarak belirlemiş bulunuyor. GameLoft tarafından, mobil oyun oynamayı sevenler için gerçekleştirilmekte olan bu yılbaşı kampanyasının, pek çok kişi tarafından beğenileceğini düşünüyor, ve GameLoft tarafından geliştirilen oyun indirimleri hakkındaki bilgilerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Mobil oyun oynamayı sevenler için, GameLoft tarafından düzenlenen yılbaşı kampanyası kapsamındaki 0.99$ etiketini taşıyan bazı oyunların isimlerini sizlere aktarmaya çalışırsak da karşımıza şu isimler çıkıyor: Zombiewood, Asphalt 6: Adrenaline, Uno, 9mm, The Adventures Of TinTin, Wild Blood, N.O.V.A. 3, N.O.V.A. 2, BackStab, Modern Combat 3: Fallen Nation, Modern Combat 2: Black Pegasus, Order – Chaos Online, Gangstar Rio: City OfSaints, The Amazing Spider-Man, The Dark Knight Rises…
Eğer GameLoft indirimleri ile yılbaşı kampanyasından yararlanarak mobil oyunları denemek isterseniz yılbaşına kadar geçerli bir kaç günlük zamanınızın bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.