Crysis 2 İndirmek İstiyorum

Crysis 2Oyun severler olarak bazı oyunları çok fazla severiz ve sürekli onu oynayarak vakit geçirmeyi tercih ederiz. Tabi her oyun için geçerli değil bu durum. Büyük umutlarla çıkarılan ve pek fazla tutulmayan oyunların olduğu gibi pek fazla beklenti olmadan çıkarılıp da tüm dünyayı kasıp kavuran oyunlar da bulunmaktadır. Bu oyunların başarısı elbette oynayan kişilerin tecrübelerini paylaşması ve tavsiye edip etmemeleri ile doğrudan ilgilidir. Bilindiği üzere bu oyunların büyük bir çoğunluğu İngilizce gibi yabancı dillerde sürülüyor piyasaya. Fakat Crysis 2 gibi bazı kaliteli oyunların tamamen Türk yapımı olup Türkçe olarak piyasada yer aldığını da görmekteyiz. Yaklaşık 5 yıl önce piyasaya çıkarılmasına rağmen halen pek çok kişi tarafından tercih edilen bu harika oyun, gerek Türkçe olması gerekse sürükleyici hikayesi ve muhteşem görsel sahneleri ile halen popülerliğini korumaktadır. Bu nedenle Crysis 2 indirmek istiyorum diyenlerin sayısı hala oldukça fazladır. Bu oyunu indirmek isteyenler oyun sitelerinde arama yaparak rahatça isteklerini yerine getirebilirler.

Peki, Crysis 2 indirmek isteyenlerin bu oyun için bilgisayarları ideal mi? Yani oyunu indirdikten sonra bilgisayarlarına kurabilecekler mi? Kurabilirlerse rahatça oynayabilecekler mi? Tüm bu soruların cevapları için Crysis 2 sistem gereksinimleri bilinmelidir. İşte Crysis 2 sistem gereksinimleri:

* İşletim sistemi en az Win XP olmalıdır. Win Vista, Win 7, Win 8 ve Win 8.1’de de sorunsuzca çalışmaktadır.
* İşlemci olarak en az İnter Core 2 Duo mit 2.0 GHz ya da AMD Athlon 64 x2 2.0 GHz ve daha üstü bir işlemci gerekir.
* Ram olarak en az 2 GB yeterlidir.
* Oyunun kurulabilmesi için en az 9 GB hoş hafıza gerekir.
* Ekran kartı olarak ise NVidia 8800GT 512Mb ve üzeri ya da ATI 3850HD 512Mb ve üzeri bir donanım gerektirir.

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.