Crysis 2 Sistem Gereksinimleri

Crysis 2 sistem gereksinimleriOyun dünyasında ortalığı kasıp kavuran Crysis 2, pek çok kişi tarafından büyük küçük fark etmeksizin oynanmaktadır. Bu harika oyun maalesef her bilgisayar tarafından rahatlıkla oynanamıyor. Bu nedenle oyunu oynamak isteyen meraklıları Crysis 2 sistem gereksinimlerini araştırmalıdır. Bu yazımızda Crysis 2 oynamak için gerekenler nelerdir diye merak eden oyun tiryakilerinin akıllarındaki tüm sorulara cevaplar bulmasına yardımcı olacağız.

Crysis 2 oynamak için;
– En az Windows XP seviyesinde işletim sistemi.
– En az 2 GHz çift çekirdekli Core 2 Duo ya da AMD Athlon II X2 işlemci.
– XP için 2 GB, Vista ve üzeri işletim sistemleri için en az 3 GB RAM bellek.
– Sabit diskte en az 9 GB boş alan.
– En az 512 MB Nvidia GeForce GT 8800GT veya 512MB AMD-ATi Radeon HD 3850 ekran kartı.
– DirectX 9.0c ve bununla uyumlu ses kartı.
– Kontrolcü desteği için Windows Xbox 360.
– Çoklu oyuncu desteği için de internet bağlantısı gerekmektedir.

Oyunu oynayanlar bazı sorunlarla da karşılaşabiliyor. Hiçbir farklılık olmadan aniden bilgisayarda kapanma veya oyundan düşme gibi sorunlar olabiliyor. Sizin de Crysis 2 oynarken PC kapanıyor ise öncelikle bu sorunun nedeni için bilgisayarın ısısına bakmalısınız. Eğer yüksek ısıya neden oluyorsa bilgisayar kendisini koruma amaçlı, yani işlemcinin yanmaması için kapatır. Oyun orijinal değil ya da tüm paketleri eksiksiz yüklenmemişse pc de kapanmalar yaşanabilmektedir. Bu tür sorunları giderdiğinizde artık bilgisayarın kapanmaması gerekir.

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.