Crysis 3 Türkçe Ön Siparişi Başladı

Pek çok kişinin aklında şu soru vardı: Crysis 3 Türkçe olacak mı? Crysis 3 Türkçe olacak mı sorusunun yanıtı artık resmi olarak verildi; hatta Crysis 3 Türkçe ön sipariş işlemleri dahi başladı… Yazımızın ilerleyen bölümlerinde, Crysis 3 Türkçe ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabileceksiniz:

Crysis 3 Türkçe olacak mı sorusunun yanıtı pek çok kişi tarafından Crysis 3 Türkçe olacak şeklinde biliniyordu, ve oldu. Artık Crysis 3 Türkçe ön siparişi bile başladı. Crysis 3 Türkçe için üç de farklı format belirlendi: XBOX 360, PS3, PC formatlarını bulabileceğiniz Crysis 3 Türkçe ön siparişini pek çok teknoloji marketin ön sipariş ile satılan ürünler listesinde görebilirsiniz.
Crysis 3 Türkçe ön siparişini verdiğinizde, eğer Crysis 3 Türkçe PC formatını edinirseniz 110 TL fiyat ödeyeceksiniz. Crysis 3 Türkçe XBOX 360; ya da PS3 versiyonlarını sipariş olarak vermeniz halinde ise 180 TL ödeme gerçekleştiriyorsunuz. Ancak, durun, Crysis 3 Türkçe ile ilgili haberlerimiz daha bitmedi…
Crysis 3 Türkçe ön siparişinde, özel olarak Crysis 3 Türkçe için hazırlanmış olan t-shirtlerden birine de sahip olabileceksiniz. Ve bu, sizin için Crysis 3 Türkçe tarafından hediye olarak gelecek… T-shirtlerin sınırlı sayıda olduğunu; ve Crysis 3 Türkçe ön siparişi vermek için acele etmeniz gerektiğini de hatırlatalım…

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.