Dishonored GOTY Edition Oyunu Ve Dishonored GOTY Edition Fiyatı

Dishonored GOTY EditionBu yazımızda sizlere Dishonored GOTY Edition ile ilgili bilgiler vererek Dishonored GOTY Edition oyunu, ve Dishonored GOTY Edition hakkındaki detayların aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz zaman geçirmeden Dishonored GOTY Edition ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Bethesda Softworks, geçtiğimiz sene hazırlamış olduğu torrent oyunu Dishonored’in devamını Dishonored GOTY Edition ile getiriyor. Ve Dishonored GOTY Edition oyunu duyurusunu gerçekleştiren Beshesda Softworks’ten elde edilen bilgileri sizlere zaman geçirmeden aktarmaya başlıyoruz:
Dishonored 2012 senesinde, Xbox 360, PS3; ve PC’ler için hazırlanmış, yayınlandığında ise oldukça beğeni toplamıştı. Dishonored adından bir de, Bioshock’a benzediği için söz ettirmişti. Geçtiğimiz aylarda ise, Dishonored GOTY Edition oyununun çıkacağı ile ilgili bir takım dedikodular, gündemde kendisine yer edinmeyi başarmıştı.
Dishonored GOTY Edition ne zaman sorusunun yanıtına bakacak olursak, 8 Ekim 2013 tarihinde, Dishonored GOTY Edition çıkış tarihinin gerçekleşeceğini; ve Dishonored GOTY Edition oyununun, Avrupa ile birlikte Güney Amerika’da satışa sunulacağını belirtmemiz gerekmektedir. Dishonored GOTY Edition yine Xbox 360, PS3; ve PC için gelecek. İçeriğinde ise, Woid Walker’s Arsenal, The Brigmore Witches, The Knife Of Dunwall, Dınwall City Trials… gibi indirilebilir detaylar bulunacak. Dishonored GOTY Edition fiyatına bakacak olursak, 39.99$ olarak belirtilen Dishonored GOTY Edition fiyatı ile karşılaşıyoruz…

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.