Fifa 13 Ve Fifa 2013 Yenilikleri

Bu yazımızda sizlere Fifa 2013 yeniliklerinden söz edeceğiz. Fifa 13 hakkında bilgi sahibi olarak, futbol oyunları arasına dahil edilecek olan Fifa 2013 yeniliklerini öğrenerek, Fifa 13’ü daha yakından tanıma şansına sahip olabileceksiniz. İşte Fifa 2013 yenilikleri ile Fifa 13…

Fifa 2013 yenilikleri arasında ilk olarak ilk dokunuş denetiminden söz etmemiz gerekmektedir. İlk dokunuş denetimi, topun ilk atışta, sizin ayağınızda mı kalacağı, rakip oyuncuya mı geçeceği, topun yüksekliği, ve topun hızı gibi faktörleri belirlemektedir.
Fifa 2013 yenilikler arasında, Fifa 13’teki servest vuruş yeniliklerini de açıklamamız gerekiyor. Futbol oyunları arasına girecek olan Fifa 2013’te, serbest vuruşun atılacağı sırada, topun başına üç futbolcu geçebilecek. Bu durum, savunma yapacak olan takımın şaşırmasına neden olacak, ve böylelikle daha farklı bir futbol oynanabilecek. Baraj kuran takım da Fifa 13’te, kaç kişilik baraj kuracağına, ve topa ne kadar mesafede duracağına karar verebilecek.
Fifa 2013 yenilikleri arasında, farklı grafik ayarlamalarından da söz etmemiz gerekmektedir. Bu, şu anlama geliyor; futbolcular daha gerçekçi görünebilir, ve bununla birlikte, Fifa 13’te, oyun, daha gerçek bir görüntü kazanabilir…

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.