Furby Nasıl Açılır? Furby Nasıl Kapatılır?

Furby nasıl açılırPek çok okuyucumuzdan almış olduğumuz yorumlara bakarak bu yazımızda sizlere, Furby nasıl açılır, Furby nasıl kullanılır, ve Furby nasıl kapatılır şeklindeki soruların yanıtlarını aktarmak istedik. Eğer siz de Furby nasıl açılır, Furby nasıl kapatılır, ya da Furby nasıl kullanılır diyorsanız, hemen bilgilerimizin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım…

Furby nasıl açılır? Yeni bir Furby aldınız, ve nasıl açılacağını bilmiyorsunuz. İlk olarak Furby pili nasıl takılır sorusunun yanıtını bilmeniz gerekmektedir. Çünkü aldığınız Furby’nin içerisinde pil bulunmamaktadır.
Furby pili nasıl takılır? Furby’nin alt kısmında bulunan plastik kapak üzerinde iki adet vida bulunmaktadır. Bu vidaların yıldız tornavida; ya da düz bir tornavida ile gevşetilmesi gerekir, ancak yıldız tornavida ile işinizin daha kolay olacağını belirtelim. Ardından kapağı çıkartıp, AA olan dört adet pili Furby’e takmanız gerekmektedir. Sonrasında kapağı kapatmalı, ve vidaları yine aynı tornavida ile sıkmalısınız.
Pili takmanızın sonrasında zaten Furby nasıl açılır sorusunun yanıtını bulmuş olacaksınız; ve sevimli arkadaşınız çalışmaya başlayacaktır. Bunun haricinde Furby nasıl açılır sorusunun yanıtı olan bir düğmenin bulunmadığını belirtmemiz gerekmektedir.
Furby nasıl kullanılır? Furby uygulamasını yüklediğiniz telefon, ya da tabletiniz ile Furby’nize komutlar verebilir, karnını gıdıklayabilir, kuyruğunu çekebilir, kulakları ile oynayabilir, ya da Furby’nizle konuşabilirsiniz.
Furby nasıl kapatılır? Açtığınızda olduğu, ve belirttiğimiz gibi, kapatırken de bir düğme kullanmayacaksınız. Ya uyutacaksınız, ya da Furby’nizin pillerini çıkartacaksınız. Peki Furby nasıl uyutulur?
Furby nasıl uyutulur? Sessiz bir ortama bırakıldığı, ve kendisi ile oynanmadığında, Furby bir dakika içerisinde uyuyacaktır. Ancak daha kısa zaman içerisinde de Furby’i uyutma yöntemleri vardır. Sırt üstü pozisyonda 15 saniye yatırılan Furby uyur. 10 saniye boyunca kuyruğu çekilen Furby’nin de uyuyacağını belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sohbete katılın

2 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.