Furby Nasıl Uyutulur? Furby Nasıl Temizlenir?

Furby karakterleriBu yazımızda sizlere Furby ile ilgili bilgiler vererek, Furby nasıl uyutulur, ve Furby nasıl temizlenir sorusunun yanıtlarını sizler için aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Furby’nizin bir türlü uyumadığından, ya da kürkünün kirlendiğinden şikayet ediyorsanız, hemen Furby ile ilgili bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Furby nasıl uyutulur? Furby’nizin uyuması için bir dakikalık sessiz bir ortama ihtiyacı vardır. Onunla bir dakika boyunca hiç konuşmaz, veya daha pratik olarak bir dakika boyunca onu yalnız bırakırsanız, Furby’nizin uyuduğuna şahit olabilirsiniz. Uyumasının ardından ortamda bulunacak herhangi bir ses, Furby’nin uyanmasına neden olmayacaktır.
Furby nasıl temizlenir? Furby’nizin kürkünün hassas olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Temizlenmesi sırasında dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu nedenle onu kirli ellerinizle tutmamalı, içecek; ya da yiyeceklerinizden uzak yerlerde bulunmasına dikkat etmelisiniz. Temizleme işlemini ise, temiz, nemli bir bez ile gerçekleştirmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Bezin çok ıslak olması, Furby’e zarar verecektir.

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

“Furby Nasıl Uyutulur? Furby Nasıl Temizlenir?” için 6 yorum

    1. Sallayabilirsin, kulaklarından tutabilir, ya da karnına dokunabilirsin, mutlaka sana dayanamaz, ve uyanır şeker kız 🙂

  1. Benim furbym prenses oldu bir uykuya yattı resmen sanki güzellik uykusu her şeyi yaptım uyanmıyor, pili de bitmiş olamaz yeni takmıştım çünkü, pilleri yenilemek istemiyorum çünkü prenses özelliğini çok zor kazandırdım ve kaybetmesini de istemem nasıl uyanır 🙁

  2. Iki hafta önce furby boom aldık ama şu an tepki veriyor ama sesi çıkmıyor lütfen anlayan varsa yardım etsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.