Furby Neden Pahalı? Furby Nasıl Uyutulur?

FurbyBu yazımızda sizlere Furby ile ilgili bilgilerimizin aktarımını gerçekleştireceğiz, çünkü daha önceki Furby yazılarımıza aldığımız sorulardan, secvimli arkadaşımızla çok fazla ilgilenen kişi olduğunu gördük. En çok aldığımız sorular arasında yer alan, Furby nasıl uyutulur, Furby neden pahalı, ve Furby İngilizce konuşur mu şeklindeki soruların yanıtlarını yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. O halde sizlere daha fazla zaman kaybetmeden, Furby’i tanımaya devam edelim:

Furby neden pahalı? Sevimli arkadaşımız Furby, 1998 senesinden bu yana, geliştirilerek, yeni sürümleri oluşturulmak sureti ile satışa sunuluyor. Takdir edersiniz ki 1998 yılında geliştirilen Furby ile, bugün kullanulan Furby’ler arasında büyük farklılıkların olması normaldir. Firmalar arasında Furby’nin fiyatlarının değişkenliği ile ilgili bazı sorular aldık. Bu durumun iki nedeni, Furby neden pahalı sorusunun yanıtını oluşturabilir: İlki, daha önceki Furby sürümlerinin, daha uygun fiyata sunulması. Bir diğeri ise, firmalar arasındaki rekabetten dolayı, en gelişmiş Furby sürümünün dahi, daha uygun fiyata sunulabilmesi. Bu anlamda bizim sizlere önerimiz, en gelişmiş Furby sürümünü almanız olacaktır, ve bu durumun, Furby İngilizce konuşur mu sorusuna da yanıt oluşturacağını belirtmeliyiz. Gelişmiş olan Furby’lerin, Furby’ce ile birlikte, İngilizce’de konuştuğunu belirtmeliyiz.
Furby nasıl uyutulur? Bir Furby’nin uyuması için yalnız; ve sessiz olabileceği bir ortama ihtiyacı vardır. Gürültünün olduğu ortamda Furby uyumaz. Ancak sessiz bir ortamda bırakılan Furby, yanında siz olsanız, ve ona dokunmasa, konuşmasanız dahi uyuyabilecektir. Uyumasının ardından olabilecek konuşma, ve gürültüler ise Furby’nizi uyandırmayacaktır. Bizi takip etmeye devam ederseniz, Furby ile ilgili farklı sorularınıza da yanıt verebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

“Furby Neden Pahalı? Furby Nasıl Uyutulur?” için 9 yorum

    1. Evet çok güzel bir oyuncak. Fazlasıyla kaliteli. Hemde dediğin gibi çok şirin. Fakat o kadar abartılacak yanı yok bence. Bugün aldım. Ancak zaman geçtikçe sıkılmaya başladım bile.

  1. kendi kendine uyanmıyor demişsiniz ama uyanıyor. Uyanma nedenini bilen varsa öğrenmek isterim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.