Hitman Sistem Gereksinimleri

Hitman sistem gereksinimleriHitman, geçtiğimiz senelerde de farklı oyun; ve filmlerle karşımıza çıkmıştı. Şimdilerde de Lo İnteractive tarafından geliştirilen yeni bir oyun ile oyunseverlerin karşısına çıkacak. Piyasaya bölüm bölüm sürülecek olan Hitman’ın yayıncılığı Square Enix tarafından üstleniliyor. Sadece Xbox One; ve PlayStation 4 değil, PC üzerinden de oynanacak olan Hitman sistem gereksinimlerini yazımız içerisinde, minimum, ve önerilen olarak sizlere aktarmaya çalışacağız.

Minimum Hitman Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz veya AMD CPU Phenom II X4 940
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya Radeon HD 7870
DirectX: 11

Önerilen Hitman Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7; ve üzeri işletim sistemi
İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz veya AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 veya AMD GPU Radeon R9 290
DirectX: 11

Merakla beklenen oyunlar arasında yer alan Hitman’ı oynamak için, Hitman sistem gereksinimlerine baktığımızda şunu anlayabiliyoruz: oyunu, ya çok yeni; ve gelişmiş bir bilgisayarda oynayabiliriz, ya da Windows 7 işletim sisteminin çıkması ile birlikte bilgisayar almış isek, içerisine parça eklemesi yapmalıyız; örneğin 4 GB RAM’i bulunan 64-bit Windows 7 gelişmiş bilgisayarlar bulunsa da, RAM yetersizliği dolayısı ile Hitman’ı oynamak imkansız bir hal alıyor. Bu nedenle bilgisayarınıza RAM eklemeniz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.