0

Infinity Blade 3 Oyunu Hakkında Detaylı Bilgiler

Infinity Blade 3 oyunuBu yazımızda sizlere Infinity Blade 3 ile ilgili bilgiler vererek, Infinity Blade 3 oyunu için, Infinity Blade 3 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Kısaca Infinity Blade 3; ve Infinity Blade 3 oyunu hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bulmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz:Radyo Dinle

Infinity Blade 3 oyununun, Infinity Blade 2’nin devamı olarak tanıtıldığını belirtmemiz gerekmekte. Ancak Infinity Blade 2’yi bilmeyenler için kısaca özetlemek istersek, Infinity Blade 3 oyununda bir erkek karakter; bir de ona eşlik eden bayan karakter bulunmakta. Bayan karakteri kullanarak Infinity Blade 3’ü, multiplayer oyun şeklinde oynamanın da olanaklı olacağını belirtmemiz gerekmektedir.
Infinity Blade 3’te bulunacak olan Boss’ların zor olacağını, bununla birlikte, Infinity Blade 3 içerisine yeni gelişmeler eklendiğini, ve bunun yanında silahların da ilave edildiğini belirtmemiz gerekmektedir. Peki Infinity Blade 3 ne zaman çıkacak? Infinity Blade 3 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtının 18 Eylül 2013 olarak aktarıldığını belirtmemiz gerekiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.