Infinity Blade 3 Oyunu Hakkında Detaylı Bilgiler

Infinity Blade 3 oyunuBu yazımızda sizlere Infinity Blade 3 ile ilgili bilgiler vererek, Infinity Blade 3 oyunu için, Infinity Blade 3 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Kısaca Infinity Blade 3; ve Infinity Blade 3 oyunu hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bulmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz:

Infinity Blade 3 oyununun, Infinity Blade 2’nin devamı olarak tanıtıldığını belirtmemiz gerekmekte. Ancak Infinity Blade 2’yi bilmeyenler için kısaca özetlemek istersek, Infinity Blade 3 oyununda bir erkek karakter; bir de ona eşlik eden bayan karakter bulunmakta. Bayan karakteri kullanarak Infinity Blade 3’ü, multiplayer oyun şeklinde oynamanın da olanaklı olacağını belirtmemiz gerekmektedir.
Infinity Blade 3’te bulunacak olan Boss’ların zor olacağını, bununla birlikte, Infinity Blade 3 içerisine yeni gelişmeler eklendiğini, ve bunun yanında silahların da ilave edildiğini belirtmemiz gerekmektedir. Peki Infinity Blade 3 ne zaman çıkacak? Infinity Blade 3 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtının 18 Eylül 2013 olarak aktarıldığını belirtmemiz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.