iPhone Oyunları Ve iPad Oyunlarının En Yenisi Soccer Arena

Bu yazımızda sizlere iPhone oyunları, ve iPad oyunları arasında yer alan Soccer Arena hakkında bilgi vereceğiz. Soccer Arena, klasik bir futbol oyunu aslında, ve çocukken pek çoğunuzun oynadığı, çek – Burak şeklindeki oyunlara benziyor… Ancak Soccer Arena artık iPhone oyunları, ve iPad oyunları arasında yer alıyor… İşte Soccer Arena ile ilgili daha detaylı bilgiler:

iPhone oyunları, ve iPad oyunları arasında kendisine yer edinen Soccer Arena, Terra Bilgi İşlem isimli Türk firma tarafından geliştirildi. Soccer Arena’yı, iPhone oyunları, ya da iPad oyunları arasına, indirerek ekleyebilmenizin mümkün olmasının yanında, isterseniz Soccer Arena’yı çevrimiçi olarak da oynayabilirsiniz. İster arkadaşlarınızı davet ederek Soccer Arena oynayın, isterseniz de kendinize hiç tanımadığınız, dünya üzerinden farklı rakipler edinin… Tercih, çevrimiçi Soccer Arena için size ait.
Soccer Arena’yı iki kişi yanyana oynayabileceğiniz gibi, tek başınıza pratik yapabilme şansına da sahipsiniz. Kısacası Soccer Arena sizler için çok farklı alternatifler sunan iPhone oyunları, ve iPad oyunları arasında yer alıyor.
Soccer Arena ile, kalecinize değişik hareketler yaptırarak, karşı takımın size gol atmasını önleyebileceğiniz gibi, siz de zorlu şutlarla karşı takımın defansını zorlayabilirsiniz. Bununla birlikte, Soccer Arena oyunu sırasında farklı ses efektleri ile birlikte, atılan gollerin sonrasında seramoniler de duyarsınız, ve Soccer Arena sizin için, oynanması daha keyifli olan iPhone oyunları, ya da iPad oyunları arasına girer.
Soccer Arena oyununun oynanma süresi beş dakika ile sınırlı. Diyelim ki top size geçti, on saniye içerisinde atışınızı gerçekleştirmek durumunda olduğunuzu unutmamalısınız. Soccer Arena oyunu ücretsiz; ancak, tam sürümünü 0.99 dolar gibi küçük bir rakam ile güncelleyebiliyorsunuz. Bu sayede, Soccer Arena oyunu sırasında karşınıza çıkan reklamlardan kurtulabiliyor, forma renklerini, ve takım isimlerini dilediğiniz gibi özgünleştirebiliyorsunuz…

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.