iPhone Ve iPad İçin Where’s My Mickey Detayları

Where’s My MickeyBu yazımızda sizlere, Disney oyunları arasında yer alan Where’s My oyun serisine yeni katılacak olan bir isimden, Where’s My Mickey’den söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer yeni geliştirilmekte olan Where’s My Mickey ile ilgili bilgileri öğrenmek istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden detayların aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Disney oyunları arasında yer alan Where’s My serisinin ilk iki oyunu, Water, ve Perry’di… Şimdi ise Where’s My oyun serisine eklenen yeni oyun Mickey; yani Where’s My Mickey oyunu, Disney oyunları, ve Where’s My serisini yakından takip edenler için geliştiriliyor. Peki bu oyun nasıl olacak?
Mickey Mouse, Where’s My Mickey oyununun baş kahramanı olacak. Oyun içerisinde amaç Mickey’e su bulmak. Toplamda beş bölüm, ancak yüzden fazla seviyesi bulunan Where’s My Mickey’de amaç, hava, yağmur; ya da bulut gibi detayların kullanımını gerçekleştirerek su bulup Mickey’î mutlu etmekten ibaret.
Bugün itibari ile, iPhone, ve iPad’a gelen Where’s My Mickey’in ücretli olduğunu, ve tablet ile telefon versiyonlarının farklı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. iPad kullanımı gerçekleştirenler oyunu 3.59 TL, iPhone kullanımı gerçekleştirenler ise 1.79 TL’ye indirebilecekler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.