Mega Man Mobile Geliyor

mega-man-mobile-ne-zamanGünümüzde oyun dünyasına dahil olmayan yok. Hepimiz en azından bir oyunun, zamanın birinde mutlaka müptelası olmuşuzdur. Ancak, içinde yaşadığımız günler zaten teknoloji günleri; ve bugünlerde oyun oynamak gayet normal… Ama bir oyun var ki, Capcom tarafından 1987 yılında başlayan macerası, 1993 yılına kadar NES platformu için devam etti; ve Mega Man oyun serisi altıyı tamamladı… Şimdilerde ise bu oyunların mobil sürümü yayınlanacak… Mega Man Mobile’den söz ediyoruz. Mega Man Mobile ne zaman çıkacak, Mega Man Mobile ücretli mi olacak, tüm sorularınızın yanıtları için yazımızı okumaya devam edin…

Mega Man Mobile Ne Zaman?

Capcom, Facebook sayfasında, Mega Man Mobile çıkış tarihini 5 Ocak 2017 olarak açıklamış bulunuyor. 5 Ocak 2017’de, hem Android platformu için Play Store, hem de iOS için App Store’de, Mega Man Mobile’yi bulabileceksiniz…

Mega Man Mobile Ücretli Mi Olacak?

Bu sorunun yanıtı ile ilgili bir veri elimizde henüz mevcut değil. Yani, oyunların her biri uygulama içerisinde tek tek mi satın alınacak, yoksa oyun tamamen satın alınarak mı indirilecek; ve en önemlisi, oyun içerisinde uygulama içi satın alma bulunacak mı, bu soruların yanıtları henüz tam olarak bilinmemekte.

Hitman Sistem Gereksinimleri

Aslına sadık kalınarak, 8 bit grafik desteği ile gelecek olan Mega Man Mobile, ekran üzerinde bulunan kontroller ile oynanabilecek, ama üçüncü parti harici kontrol cihazları ile de oyunu oynamak mümkün olabilecek.

Mega Man Mobile çıktığında, bundan ilk siz haberdar olmak isterseniz, Capcom tarafından hazırlanan ön kayıt formunu doldurabilir, ve oyundan ilk sizin haberinizin olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.