Microsoft Flight Simulator 2012 Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Microsoft Flight Simulator hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Microsoft Flight Simulator 2012, 29 Şubat 2012 tarihinde, Microsoft Flight Simulator indirme olanağı sunulacaktı, fakat Microsoft Flight Simulator indirmek için 29 Şubat 2012’nin bir kaç saat öncesi yeterli oldu; ve artık herkes, Microsoft Flight Simulator indirme olanağına sahip. Peki Microsoft Flight Simulator 2012; ve Microsoft Flight Simulator hakkında ne gibi bilgilere sahip olmalıyız?

Microsoft Flight Simulator 2012, bilgisayarınıza özel bir uçuş simulasyonu. Microsoft Flight Simulator 2012’nin ücretsiz olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir, yani Microsoft Flight Simulator indirmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Microsoft Flight Simulator indirmek için öncelikli olarak yapmanız gereken şey ise şu: Bir adet Games For Windows Live İstemci Yazılımı yüklemek. Daha sonra, bilgisayarınız, Microsoft Flight Simulator 2012 için hazır hale gelecek, ve Microsoft Flight indirmek için yapmanız gereken tek şey, 1.43 GB büyüklüğündeki uçuş simulasyonunu bilgisayarınıza yüklemek olacak.
Microsoft Flight 2012’nin bilgisayara indirilmesinden sonra, adı ICON A5 olan uçak ile, Hawaii adalarının üzerinde keyifli bir uçuş gerçekleştirebiliyor; ve belirli bir takım ICON A5 görevlerini yerine getirebiliyorsunuz.
Microsoft Flight Simulator’de, belirli olan farklı uçakların satışı gerçekleştiriliyor, ve siz bu uçaklara belirli ücretler ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Örneğin, İkinci Dünya Savaşı’nda kullanılan P-51 Mustang’ı, 7.99$ karşılığında satın alabilmeniz mümkün. 14.99$’a satın alabileceğiniz uçak ise tek pervaneli The Maule M-7-260C isimli uçak. 19.99$ verdiğinizde ise, Hawaiian Adventure Pack isimli pakete sahip olabiliyorsunuz. Microsoft Flight Simulator için daha fazla içeriğin, önümüzdeki aylarda oyuna dahil edilmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.