Pokemon GO Hesabımı Satmak İstiyorum

Pokemon Go OyunuSizlere, sitemiz üzerinden Pokemon GO haberlerini aktarmaya devam edeceğimizi belirtmiştik. Ve bu yazımızda da, Pokemon GO hesabımı satmak istiyorum diyenler için bilgi aktarımında bulunacağız. Malum, Pokemon GO çılgınlığı tüm dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Kimilerimizin boş zamanı çok, bu nedenle evlerimizden dışarı çıkıp Pokemon avlayabiliyoruz. Kimilerimizin de zamanı yok; ama gelişmiş pokemonlarla Pokemon GO oynama isteğimiz var… İşte bu nedenle Pokemon GO hesabı rahatlıkla satılabiliyor.

Diyelim ki evden dışarı çıkıp, çok sayıda pokemon avladınız, Pokemon GO seviyenizi arttırdınız, ve eBay, ya da benzeri bir alışveriş sitesine girdiniz… Artık zaten Pokemon GO oynamak istemiyorsunuz, ya da paraya ihtiyacınız var; ve sizin için seviye atlamak çocuk oyuncağı… Peki Pokemon GO haberlerine göre, bir Pokemon GO hesabı ne kadar ediyor?

İşte bu tam da sizin, hesabınızın kaçıncı seviyede olduğuna; ve ne kadar gelişmiş pokemonunuzun bulunduğuna bağlı… Ama genel olarak, 20. seviyedeki bir hesabı 400$’dan satabileceğinizi söyleyebiliriz ki bu da Türk lirası ile ortalama 1.150 TL ediyor…

Ama hesabınızı satmak için illa ki 20. seviyede olmanıza da gerek yok… 100$ – 1000$ arası rakamlardan hesabınızı satabilmeniz mümkün… İşte tam da bu noktada şunu belirtmekte fayda var: sistem, hesap satmayı; ve satın almayı yasaklamış durumda… Yani, eğer para verip bir Pokemon GO hesabı satın alacaksanız, banlanma riskini de göze almış olmanız gerekiyor… Ya da durumu belli etmemek adına dikkatli olmalısınız…

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.