PS Vita Türkiye İçin PS Vita Özellikleri Ve PS Vita Fiyatı

Bu yazımızda sizlere, PS Vita hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. PS Vita fiyatı dahil olmak üzere, PS Vita özellikleri, PS Vita çıkış tarihi… kısacası PS Vita’yı, PS Vita Türkiye ile birlikte tanımış olacaksınız. PS Vita çıkış tarihi, 22 Şubat 2012’de gerçekleştirildi, ve PS Vita, Dünyayla, yerinden oyna sloganı ile birlikte, Orta Doğu, Amerika; ve Avrupa’da satışa sunuldu. PS Vita Türkiye toplantısı da gerçekleştirildi; ve pek çok yetkili isim, PS Vita Türkiye için, PS Vita özelliklerini, PS Vita fiyatını anlattı… İşte taşınabilir eğlence cihazı PS Vita hakkında daha detaylı bilgiler:

PS Vita özellikleri hakkında bilgi vermeye, PS Vita’nın 3G ortağı ile başlayalım. PS Vita Türkiye’de internet keyfi, 3G hızında Vodafone ile yaşatılacak, ve PS Vita Türkiye’de 3G hızı ile internet keyfi, aylık 4.5 TL’den başlayan fiyatlarla PS Vita tutkunlarına sunulacak. PS Vita almak için Vodafone Cep Merkezleri’ni tercih edecek olan PS Vita oyun tutkunlarına, hem Vodafone 3G avantajı sağlanacak; hem de 95 TL değerindeki WipeOut 2048, hediye olarak verilecek…
PS Vita Türkiye’deki PS Vita tutkunları sadece erkekler olmayacak, çocuklardan yetişkinlere kadar herkesin PS Vita kullanması hedefleniyor; çünkü PS Vita, 3G ve Wİ-Fİ ile internete bağlanarak, her yerden mobil internet keyfini kullanıcılarına yaşatıyor. Bunun yanında PS Vita, kolaydan zora, her tür oyun ile, kullanıcılarının zevkine hitap edebiliyor.
PS Vita özellikleri hakkında daha detaylı bilgi vermek istersek, PS Vita özellikleri arasında ilk olarak 5 inçlik bir ekrandan söz etmek gerekiyor. PS Vita çzelliklerinden bir diğeri de çözünürlüğü: 960 x 544 piksel… PS Vita özellikleri arasında, OLED çoklu dokunmatik ekranından söz etmek gerekirken, PS Vita özellikleri arasında, 16.770.000 farklı renk bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. PS Vita özelliklerinden bir diğeri de arka yüzün de dokunmatik olması. Ana işlemci ve grafik işlemci ise oldukça güçlü. PS Vita özellikleri arasında çift kamerası ile birlikte, çift analog hareket sensöründen de söz etmek gerekiyor.
PS Vita fiyatına baktığımızda, PS Vita fiyatını iki ayrı alanda değerlendirmemiz gerektiğini görüyoruz. Bunlardan ilki, PS Vita kristal siyahı PS Vita modeli, ve cihazın ağırlığı 279 gram. PS Vita fiyatı bu model için 959 TL… PS Vita fiyatının farklı belirlendiği bir diğer PS Vita modeli ise 260 gram ağırlığında sadece Wi-Fi uyumlu olan kristal siyahı bu model için PS Vita fiyatı: 799 TL…

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

“PS Vita Türkiye İçin PS Vita Özellikleri Ve PS Vita Fiyatı” için bir yorum

  1. Merhabalar,ben bir ps vita aldim,hatta suanda vitadan yaziyorum.Size de birsey sormak istedim.Sizce vita mi daha iyi yoksa apple ipad mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.