Smash Hit Oyunu İndirilmeye Hazır

Smash Hit oyunuBu yazımızda sizlere, Google Play Store, ve App Store tarafından indirilmeye sunulan Smash Hit hakkında kısaca bilgiler vereceğimizi, ve Smash Hit oyunu tanıtımını gerçekleştirerek, Smash Hit nasıl oynanır sorusunun yanıtlarını vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Smash Hit hakkında merak içerisinde iseniz, hiç zaman kaybetmeden Smash Hit oyunu hakkındaki bilgileri aktaralım, sonrasında da Smash Hit nasıl oynanır sorusunun yanıtlarına bakmaya başlayalım:

İsveç’li oyun geliştiricisi Mediocre tarafından hazırlanan Smash Hit indirilmeye sunulduğu ilk gün itibari ile, gerek Google Play Store, gerekse de App Store üzerinden yoğun ilgi ile karşılaştı. Smash Hit özellikle, günlük yaşamın stresini, bir şeyleri kırarak atmak isteyenlere yönelik olarak hazırlanmış gibi görünüyor. Özellikle cam gibi kırılabilecek nesnelerin toplar yardımı ile kırılması, Smash Hit oyunu esasını oluşturuyor.
Smash Hit nasıl oynanır? Toplar fırlatılarak camların kırılması hedef alınan Smash Hit, hareketli halde iken isabet ettirme, ve modern oyun tarzları ile ilgi topluyor. Kırılması zor hale getirilen hedefler, bazen pencere şeklinde; bazen ise bir DNA şeklinde olabiliyor. Bazen de karmaşık yapıda olan kırılabilir hedefleri kırmak için çok sayıda top kullanmanız gerekebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

“Smash Hit Oyunu İndirilmeye Hazır” için 4 yorum

  1. ELİMİZDE TOP KALMADIĞINDA İLK BAŞTAN TEKRAR BAŞLIYORUZ KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM ETMEMİZ İÇİN NE YAPMALIYIZ…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.