Sniper Elite 3 Ve Sniper Elite 3 Çıkış Tarihi Hakkında Bilgiler

Sniper Elite 3 çıkış tarihiBu yazımızda sizlere Sniper Elite 3 ile ilgili bilgiler vererek, Sniper Elite 3 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtları arasında yer alan Sniper Elite 3 çıkış tarihi ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Sniper Elite 3 ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden, Sniper Elite 3 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtları arasında yer alan Sniper Elite 3 çıkış tarihi ile ilgili bilgilerimize bakmaya başlayalım:

Sniper Elite 3’ün geliştiricisi Rebellion, dağıtıcısı ise 505 Games. Bir süper silah ile ordunun yönetim, ve düzenini sağlayan bir oyun olan Sniper Elite 3, Sniper Elite serisinin devamı olarak geliyor, ve pek çok meraklısı, Sniper Elite 3 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını merak etmekte idi. Sniper Elite 3 oyunun dağıtıcısı 505 Games tarafından alınan bilgiye göre, Sniper Elite 3 çıkış tarihi, PC sürümü için 27 Haziran 2014 olacak.
Sniper Elite 3 fiyatı, PC sürümü için 49.99$ olarak belirtiliyor. Ve Sniper Elite 3 satışı başlangıçta dijital ortamda, internet üzerinden gerçekleşecek bilgisi de karşımıza çıkan bir diğer detay oluyor. Sniper Elite 3’ün teknoloji marketlerde, kutusu ile satılıp satılmayacağı ile ilgili net bir bilgi ise henüz elimize ulaşmış değil.
Sniper Elite 3 çıkış tarihi, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One için ise 1 Temmuz 2014 şeklinde belirtiliyor.

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.