Trendy Kent Kanal D Oyun İle Ücretsiz Bilgisayar Oyunları Arasına Giriyor

Trendy KentBu yazımızda sizlere Trendy Kent ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Bilgisayar oyunları arasında yer alan Trendy Kent’in, bilgisayara indirilmesine gerek kalmadan oynanması mümkün. Bilgisayar oyunları arasında yer alan Trendy Kent, Türkiye’ye Kanal D Oyun tarafından getirilmiş bulunuyor…

Ücretsiz bilgisayar oyunları arasında yer alan Trendy Kent’in dünya genelindeki oyuncu sayısının 2.000.000’dan fazla olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bunun yanında, ücretsiz bilgisayar oyunları arasında yer alan Trendy Kent, bilgisayara indirmeden tarayıcı üzerinden oynanabiliyor. İsterseniz, ücretsiz bilgisayar oyunları arasında yer alan Trendy Kent için, Trendy Kent nasıl oynanır sorusunun yanıtına bakalım:
Trendy Kent nasıl oynanır? Bilgisayar oyunları arasında ülkemize gelen Trendy Kent ile esas olan bir şehir kurmak… Kurulan bu şehirde güzel bir yaşamı olanaklı hale getirerek, hem halkı zenginleşitirmek, hem de şehri geliştirerek metropol şehir haline getirmek ki zaten kurulacak olan şehirde yaşayan kişiler önceden de çok zengin.. Sizin ise onları daha zengin hale getirmeniz gerekiyor.
Trendy Kent nasıl oynanır? Oyunun başlangıcında siz bir Belediye Başkanısınız. Sizi bir şehir planlamacısı karşılıyor; adı Ahmet Akar.. Size, şehri geliştirmeniz konusunda elinden gelen her türlü yardımı sunuyor, size şehir planlamacılığını öğretiyor. Bunun için Ahmet Akar tarafından farklı görevlerle görevlendiriliyorsunuz. Görevleri başarı ile tamamladığınızda Ahmet Akar size bir takım ödüller veriyor. Bu arada Trendy Kent dahilinde, şehri geliştirmek için pek çok anlaşma da imzalamanız gerekiyor. Ahmet Akar ise bu aşamada tüm gün çalışıyor, ve kafanız hangi konuda karışırsa, size o konuda destek veriyor.
Trendy Kent nasıl oynanır? Trendy Kent oyunu içerisinde başvurabileceğiniz Ahmet Akar haricinde bir de Mimar Kitabı’nız bulunuyor. Bu Mimar Kitabı içerisinde, şehrin düzenini sağlayan projelerin tüm planları yer alıyor. Ve tabi bir de alt yapı probleminin oluşmayacağından emin olmalısınız.
Trendy Kent nasıl oynanır? Ücretsiz bilgisayar oyunları arasında, Kanal D Oyun tarafından oynamanızın olanaklı hale getirdiği Trendy Kent oyununu oynarken, rezidanslar, plazalar, ofisler oluşturmalısınız. Ancak, bu zengin şehirde yaşayan halkın da mutlu olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Bunun için dikkat etmeniz gereken bir halkın mutluluğu ibresi bulunduğunu unutmamalısınız.
Trendy Kent içerisinde bir de Pazar Yeri bulunmaktadır. Pazar Yeri’nde, farklı oyunlardaki çevrimiçi oyuncular ile iletişime geçebilir, onlara, gerçek para karşılığında kereste; ya da demir gibi eşyaların satışını gerçekleştirebilirsiniz. Kazanacağınız para ise şehrinizi geliştirmenize yarayacağı gibi, depolarınızın boşalmasını da olanaklı hale getirecektir. Şehriniz için gerekli ihtiyaçları da yine Pazar Yeri’nden karşılayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.