Yeni Angry Birds Sizce Nasıl Olacak? Tahmin Etmesi Zor. İşte Yanıtı

Angry Birds oyunu, pek çok tutkunu olan bir akıllı cihaz oyunu olarak tanımlanabilirken, Mart 2012’de son sürümü Angry Birds Space olarak yayınlanan Angry Birds oyununun, yayınlandığı ilk haftasında bir milyondan fazla kişiye satıldığını belirtmemiz gerekiyor, bunun yanında, Apple Store’de de ilk haftasında, tam 116 ülkede birinci uygulama olarak belirlenmişti. Mayıs ayında ise, Angry Birds indirenlerin sayısı Apple Store’de 1 milyarı aşmıştı. Artık Angry Birds oyununun ne denli tutkunlarının olduğunu daha iyi anlamışsınızdır, o halde zaman kaybı yaşamadan, Angry Birds Space sonrasında gelecek olan Angry Birds oyunu hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışalım…

Angry Birds Space sonrasındaki Angry Birds oyununun, 2012 yılı bitmeden, yani önümüzdeki beş ay içerisinde yayınlanması bekleniyor. Angry Birds oyunu ile ilgilenenlerin sayısı bu denli yüksek olunca, Angry Birds oyunu yeni sürümü hakkındaki beklentilerin de bir o kadar yüksek olduğunu belirtmemiz gerekiyor.
Angry Birds oyununun senaryosu şöyle idi: domuzlar; ve kuşlar, birbirine ölümüne düşmandılar. Angry Birds oyununda ana amaç, domuzları kuşlarla yok etmekten ibaretti. Çünkü kuşların yumurtaları, domuzlar tarafından çalınıyordu. Angry Birds ile, kuşlar domuzların üzerine fırlatılıyor, ve domuzlar öldürülmeye çalışılıyordu.
Yeni Angry Birds için beklentilerin oldukça yüksek olduğunu belirtmiştik, yeni Angry Birds, gerçekten de tersine dönecek, ve kuşlar için çalışan Angry Birds oyuncuları, artık domuzlar için çalışacak… Nasıl mı?
Yeni Angry Birds’de, kuşlar, yumurtalarını almaya gelecek, ve bu sefer de, kuşları yok etmek üzere, domuzların kuşlar üzerine fırlatılması gerçekleştirilecek… Angry Birds oyuncuları yeni Angry Birds’ü ne kadar benimseyecekler bilinmez, ancak, yeni Angry Birds’ün çok fazla değişeceği, hatta oyunun kahramanlarının bile değişeceği ortada.

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.