Yeni iPhone Oyunları Arasına Çok Yakında Bucketz Game De Giriyor

Yeni iPhone oyunlarından bir tanesi olan Bucketz Game 26 Temmuz 2012 tarihinden itibaren, iPod Touch, iPad, ve iPhone cihazlarda oynanabilecek. iPhone oyunları arasına etkileyici bir şekilde girmesi beklenen Bucketz Game, etkileyici hikayesi, ve fizik motoru ile şimdiden merak ediliyor…

iPhone oyunları arasına girecek olan yeni iPhone oyunlarından bir tanesi Bucketz Game’de, en fazla dikkat edilmesi gereken konu denge oluyor. Bucketz Game oynayanlar, isimleri Bucketz olan bir çeteye dahil oluyorlar; ve Bucketz çetesinin kahramanları arasındaki yerlerini alıyorlar. iPhone oyunları arasına girecek olan Bucketz Game’nin amacı, Dark Bucker, ve kölelerinin gizemini çözmek. Bucketz Game, bir aksiyon oyunu.
Yeni iPhone oyunları arasına 26 Temmuz 2012’de girecek olan Bucketz Game’de amaç, mikroorgrnizmaların ve karpuzların da dahil olduğu pek çok uçan nesneyi toplamak. Ancak, iş sadece nesneleri toplamakla bitmiyor, bunun yanında, her türlü sürprize hazır olmanız, engelleri aşmanız, ve düşmanlarınızı alt etmenizin de önemi büyük. Bucketz Game, her aşamasında zorlaşan, ve hiç bir aşamayı yeniden oynamanıza izin vermeyen, dolayısı ile sizi sıkmayan iPhone oyunları arasında yer alıyor. Yeni iPhone oyunları arasında yer alacak olan Bucketz Game, etkileyici grafik görüntüleri, sizi bağlayacak müziği, ve sezgisel oluşu ile ilginizi oldukça çekeceğe benziyor.
Yeni iPhone oyunları arasında yer alacak olan Bucketz Game, App Store’den, 1.99 dolara indirilebilecek. Oyunu, HollyWood oyuncularının seslendireceğini, ve böylece daha fazla eğleneceğinizi de belirtmemiz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Nokia C7'de Aradığınız Herşeyi Bulabilirsiniz başlıklı makalemizde cep telefonu, nokia c7 ve nokia c7 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.