Yeni Oyunlar Oynamayı Seviyorsanız İşte Size Yeni Oyunlar 2012 Listesi

Bu yazımızda sizlere, yeni oyunlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Yeni oyunlar oynamayı seviyorsanız, biraz zamanınız varsa, ve yeni oyunlar 2012 hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, işte bu yazı tam da sizin için hazırlandı. Çünkü firmalar sürekli yeni oyunlar oynamak için yeni oyunlar geliştiriyor, fakat, yeni oyunlar zaman zaman gözden kaçabiliyor. İşte yeni oyunlar 2012 listesi:

Asura’s Wrath: Yeni oyunlar 2012 listesinin ilk sırasında yer alan Asura’s Wrath, yeni oyunlar oynamak isteyenlerin, kendilerini bir anime filmde hissetmelerine olanak sağlayacak. Asura’s Wrath, hızlı aksiyon sahneleri, ve grafikleri ile, yeni oyunlar oynamak isteyenlerin; özellikle de Heavenly Sword; ve God Of War gibi oyunları sevenlerin ilgisini çekecek.
Binary Domain: En yeni oyunlar arasında yer alan Binary Domain, Tokyo’da; ve 2080 senesinde geçiyor. Oyun konsolunun kulaklığını kullanarak oyuncularınıza sesli talimatlar verebilmenize olanak tanıyan Binary Domain, Blade Runner’e benzetiliyor; ondan etkilendiği düşünülüyor.
Catherine: Yeni oyunlar arasında oldukça ünlenen Catherine, Vincent isimli bir karakterin yönetilmesi ile süregidiyor. Oyunda siz bir erkeksiniz, kız arkadaşınızı da çok seviyor, ve onunla evlenmek istiyorsunuz. Fakat, daha önceden aynı isimde bir kız ile birlikte olduğunuz için, en yeni oyunlar arasında yer alan Catherine’da, kız arkadaşınızın aklı karışıyor. Yeni oyunlar oynamayı tercih ediyor; ve yeni oyunlar 2012 listesinde yer alan Catherine’yı tercih ediyorsanız bilmelisiniz ki oyununuzun kaderi, sizin diğer karakterlerle olan iletişiminize; ve size sorulan sorulara bağlı olarak değişiklik gösteriyor.
Fifa Street: Yeni oyunlar 2012 listesinde yer alan Fifa Street sokak futbolunu esas alıyor; ve çoklu oyunları, özellikle de fifa’nın futbol oyunlarını sevenleri kendisine çekiyor. Fifa Street’in kontrol panelinde kendinizi geliştirmeniz biraz zaman alacak diyebiliriz.
Jane’s Advanced Strike Fighters: Yeni oyunlar 2012 listesinde yer alan Jane’s Advanced Strike Fighters, oyun sırasında oyuncularına farklı görevler veriyor, bu görevler bazen sadece eşlik etmek iken, bazen sabotaja kadar değişiklik gösterebiliyor. Azbaristan bilim kurgu ülkesinde geçen oyunun konusu: Razor hava filosunu kontrol etmekten ibaret…
Bir sonraki yazımızda, yeni oyunlar oynamak isteyenler için, yeni oyunlar 2012 listesinin devamını anlatmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.