Acr Nedir?

Acr nedirSon günlerde internet ortamında bir çok forumda acr hakkında bilgiler paylaşılıyor. Peki, acr nedir, ne işe yarar ve kullanımı nasıldır hep birlikte bir göz atalım.

Acr, telefon görüşmelerinin kaydedilmesine olanak tanıyan bir uygulamadır. Ücretsiz dağıtılan bu uygulama sayesinde Android tabanlı akıllı telefonlarda yapılan görüşmeler kolaylıkla kayıt altına alınabilmektedir. Hem gelen aramaları hem de giden aramaları herhangi bir süre kısıtlaması olmaksızın bir çok farklı formatta kaydetme imkanı tanımaktadır. Yapılan görüşmelerin kayıtları tarihe göre sıralanıp, şifre konularak saklanabilir. Hatta dropbox ve Google Drive hesaplarına da kaydederek saklayabilirsiniz.

Acr ne işe yarar sorusuna en temel anlamıyla telefon görüşmelerinin kaydedilmesine yarar diyebiliriz. Bilindiği üzere cep telefonu operatörleri yasal olarak cep telefonu görüşmelerini kayıt altına almazlar. Bu nedenle kayıtlara ihtiyaç duyulduğunda sadece arama kayıtlarına ulaşılabilir. Eğer siz de bu tür işlemlerle uğraşarak vakit kaybetmek istemiyorsanız ACR tam olarak size göre bir uygulamadır. İstediğiniz aramaları istediğiniz kadar kaydederek daha sonra dinleyebilirsiniz.

Acr kullanımı ile sahip olacağınız özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

* Süre sınırlaması olmadan gelen ve giden tüm aramaları kaydetme,
* Kayıtları .3GP, .AMR, .MP4, .MP3, .OGG, .WAV gibi formatlarda kaydedebilme,
* Toplam kayıtları görüntüleme ve kayıtlar arasında arama yapabilme,
* Tarihe göre gruplandırabilme,
* Kayıtlar arasında önemli vb. etiketlemeler yapabilme,
* Periyodik olarak kayıtları silme,
* Kayıtlarda çoklu seçme, silme, paylaşma,
* Kayıttan hariç tutulmak istenen numaraları belirleyebilme,
* Arama esnasında otomatik kayıt ya da elle kayıt başlatma,
* Kayıtları parola ile koruma altına alma,

Tüm bu özellikleri ücretsiz sürümde bulabilirsiniz. Ayrıca lisans alarak otomatik e-posta yollama ve dropbox ile eşleştirme özelliklerine de sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.