Android Duvar Kağıdı Sorununu Wallpaper Wizardrii İle Çözün

Pek çoğumuz, Android duvar kağıdı ayarlaması konusunda problem yaşıyoruz Bunun nedeni ise, Android duvar kağıdı sorunu. Bir güzel resim çekiyoruz, beğenip Android duvar kağıdı olarak ayarlamak istiyoruz. Ancak öyle bir Android duvar kağıdı oluyor ki, resmin büyük bir kısmını görüyoruz; mesela, bir insan suratını Android duvar kağıdı olarak ayarlamak istediğimizde, Android duvar kağıdı sorunu şu şekilde gerçekleşiyor:

Android duvar kağıdı yapacağımız insan suratı, ya tek göz, ya burun; ya da kocaman bir yanak olarak karşımıza çıkıyor. Biz de bu durumu elbette ki beğenmediğimiz için, android duvar kağıdı önerisi cihazımız tarafından bize ne verilmiş ise onu uyguluyoruz; o da genellikle hoş olmuyor… Hiç dert etmeyin. Bunun bir çözümü var…
Android duvar kağıdı programı, Wallpaper Wizardrii…Android duvar kağıdı programı Wallpaper Wizardrii ile ilgili merak ettiklerinizi sizlere hemen anlatalım, ve hep birlikte, Android duvar kağıdı sorununu çözelim:
Wallpaper Wizardrii, Google Play Store’de ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmuş durumda. Google Play Store girişinin sonrasında arama yaparak Wallpaper Wizardrii yazmalı, sonrasında da karşınıza çıkan, ve ücretsiz olan ilk Wallpaper Wizardrii indirme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ortalama bir dakika gibi kısa bir sürede kuruluyor; internet bağlantı hızınıza da bağlı olmakla birlikte, Wallpaper Wizardrii indirme boyutunun sadece 1.14 MB olduğunu; yani çok küçük halde bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Wallpaper Wizardrii indirdikten sonra, Android duvar kağıdı programını çalıştırın. Solda üstte küçük bir ok göreceksiniz. Buna tıkladığınızda, karşınıza, hangi klasörden resim seçerek Android duvar kağıdı yapmak istediğinizi soracak. Seçiminizi gerçekleştirdikten sonra ise, sayfa şeklinde mi yoksa kayan şekilde mi Android duvar kağıdı seçeneklerine bakmak istediğinizi soracak; kayan olarak seçmenizi; ve dokunmatik ekranı elinizle kaydırmanızı öneriyorum, daha pratik bir yöntem.
İstediğiniz resmi seçmenizin sonrasında, üst tarafta, YAP yazan yere tıklamalı, sonrasında da, gelen seçenekler arasından, Tam olanı seçmeniz gerekiyor. Siz farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz, ancak en mantıklısı bu olarak görünüyor. Sonrasında sabit seçeneğini tıklamalı, onun da sonrasında, sabite devam demelisiniz. Ardından Android duvar kağıdı ayarlanacaktır.
Android duvar kağıdı ayarlandıktan sonra, duvar kağıdınızı kaydırırsanız, en beğendiğiniz ekran seçeneğini kullanabilirsiniz… Böylelikle Android duvar kağıdı sorununu da çözmüş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

“Android Duvar Kağıdı Sorununu Wallpaper Wizardrii İle Çözün” için 15 yorum

  1. S3 minim var indirdim dediğini yaptim ama sabit secenegi ayarlardan kapali yazdi yardim edebilirmisiniz?

    1. Walpaper ile önce resimlere gireceksin, oradan seçeceksin duvar kağıdını; resimlerine girerken de wallpaper’i seçip gireceksin. Yine olmazsa yaz, daha detaylı bir şekilde anlatabilirim.

  2. benimiçin o sorun değil ama çok başka bi sorunum var yapmak istediğim duvar kagıdını seciyorum kırpma seceniği cıkıyor kırpıyorum kırpmadı diyor bende tekrar kırpıyorum bir kaç kere ugrastıktan sonra ise kaydedildi diyor ama ekran kilidim değişmiyor

  3. vodafone smart mini rehper resimlerini ne şekilde yapacaz bende arama yapdığında çok büyük cıkıyor normeli nası oluyor

  4. Benim telefon discover sizin dediklerinizin hepsini tekrarladm fakat bu seferde resim kücük ve yine yarim cikiyo

  5. no scroll secenegi calismadi bende de no scrool secmeme ragmen resim altta kayıyor ekran değiştikce buda resmin yarım yamalak görünmesine neden oluyor sony xperia z3 kullanyourm bu sorunun cozümü varmı merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.