Android Ekran Kilidi Nasıl Kırılır? Screen Lock Bypass Pro Nasıl Kullanılır?

Screen Lock Bypass Pro nasıl kullanılırAndroid ekran kilidini unuttum diyen okuyucularımız için, Android ekran kilidi kırma ile ilgili olarak format atmak hakkındaki bilgilerimizi daha önceki yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık. Ancak haklı olarak bazı arkadaşlarımız format atmaktan yana değil, Android ekran kilidini unuttum, ancak Gmail hesabımı biliyorum, Android ekran kilidi nasıl kırılır diyen arkadaşlarımız için bu yazımızda, Android ekran kilidi kırma, dolayısı ile de Screen Lock Bypass Pro hakkındaki bilgilerden söz edecek, ve Screen Lock Bypass Pro nasıl kullanlır sorusunun yanıtını vereceğiz… Tekrar belirtelim: Gmail hesabını bilen, ve Android ekran kilidini unuttum diyenler için geçerli bilgilerdir:

Android ekran kilidi nasıl kırılır? Screen Lock Bypass Pro nasıl kullanılır? Screen Lock Bypass Pro ücretli bir uygulama olmakla birlikte, Google Play Store’den temin edilebilmektedir. Ancak Screen Lock Bypass Pro için gerekli işlemleri başlatmadan önce, Android ekran kilidini unuttum dediğiniz cihazın şarjda takılı olmaması, USB kablosunun ise çıkartılmış olması gerekmektedir. Herhangi bir cihazdan Google Play Store girişi yapılabilir. Bilgi olarak, cihazınızın bağlı bulunduğu Gmail adresi, ve şifresini kullanmanız gerekmektedir.
Screen Lock Bypass Pro satın alınır; ve Uzaktan Yükleme Özelliği sayesinde Android ekran kilidini unuttum denilen cihaza gönderilir. Cihaz tarafından Screen Lock Bypass Pro’nun alınmasının ardından cihaz şarja takılır. Daha sonra da ByPass işlemine başlanır. Ardından Activate ekranı gelene kadar beklenir, sonrasında da Activate’ye basılarak, Android ekran kilidi kırma işlemi başlatılmış olunur. Gelecek olan ekrandan Remove Lock Password yapılması gerekmektedir. Bu şekilde Android ekran kilidi nasıl kırılır sorusunun yanıtı alınmış olunur.
Wi-Fi ile başarılı sonuç alınamadığında, cihaz içerisine, internet kullanım hakkı bulunan bir SIM kart takmanızı sizler için önerebiliriz… Bu işlem ile başarılı sonuç elde edememeniz halinde yine format atmak durumunda kalabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sohbete katılın

3 yorum

  1. Daha sonra da ByPass işlemine başlanır. Ardından Activate ekranı gelene kadar beklenir,demişsiniz. bypass işlemine nasıl başlayacağız? yardımcı olursanız sevinirim

  2. Daha sonra da ByPass işlemine başlanır. Ardından Activate ekranı gelene kadar beklenir,demişsiniz. bypass işlemine nasıl başlayacağız? yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

  3. kilitli telefon wifisi yada veri ağ modu açık değil sanırım bu şekilde uygulamanın uzaktan yüklenmesi imkansız ? internet kullanım hakkı bulunan bir SIM kart demişsiniz böyle sim kartlar var mı yani telefona takar takmaz internete bağlanır mı şayet bu şekilde gmail adresiyle de uzaktan şifreyi kaldırabiliriz.. yardımcı olur musunuz..

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.