Android Kamera Uygulaması Tavsiye

Android kamera uygulamasıCep telefonları sayesinde artık hemen her kullanıcı bir nevi amatör bir fotoğrafçı oldu. Son yıllarda gelinen akıllı cihaz teknolojisi ile birlikte fotoğraf makineleri büyük ölçüde rafa kalktı diyebiliriz. Yazımızın devamında yer alan Android kamera uygulamaları ve özellikleri, sizlerin de iyi birer fotoğrafçı olmanıza katkı sağlayacaktır.

Android kullanıcıları için birbirinden güzel ve kullanışlı Android kamera uygulaması tavsiyelerimize mutlaka bir göz atın.

* A Better Camera : Sadece Android kullanıcıları için geliştirilmiş olan bu uygulamanın en dikkat çeken özelliği HDR çekim özelliğidir. Dış çekimlerde ışıklar ve gölgeler arasında harika bir geçiş performansı sağlamaktadır. Birbirinden kullanışlı diğer modlarını çok seveceğinizden şüpheniz olmasın.

* Google Kamera : Google’ın kendisi tarafından çıkarılan bu uygulamada “ Photo Sphere”, “Panaroma”, “Lens Bulanıklığı”, “Kamera” ve “Video” olmak üzere 5 ana özellik bulunuyor. Bu özelliklerden “ Photo Sphere” özelliği IOS kullanıcıları için de ayrıyeten çıkarılarak kullanıma sunuldu.

* Retrica: Özellikle Türk kızları tarafından çok sevilen bu uygulama ile fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi efektler ekleyerek değiştirebilirsiniz. Üstelik fotoğraf çekmeden önce de efekti vererek ön izleme yapabilirsiniz. Tek eksik yanı ise fotoğrafların sağ altında Retrica yazmasıdır.

* Phogy: Android kamera uygulaması olarak Phogy de oldukça kullanışlıdır. Çekilen fotoğraflarınıza 3 boyutlu efekti vererek farklı işler yapabilirsiniz.

Yukarıda bahsedilen Android kamera uygulamaları tavsiye niteliğinde olup, en çok kullanılan uygulamalar arasından seçilmiştir. Bu uygulamaların haricinde daha pek çok uygulama bulunmaktadır. Dilediğinizi seçerek keyifle kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.