Android Ücretsiz Mesajlaşma Programı Kik Messenger

Bu yazımızda sizlere, Android ücretsiz mesajlaşma uygulamalarından bir tanesini tanıtacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Android ücretsiz mesajlaşma uygulamaları arasında yer alan tanıtacağımız programın ismi: Kik Messenger… Dilerseniz Kik Messenger ile ilgili bilgilere birlikte bakalım:

Kik Messenger, Android ücretsiz mesajlaşma uygulamaları arasında yer alarak, Facebook Messenger; ve WhatsApp‘a alternatif oluşturmaktadır. Ancak, Kik Messenger’in, gerek Facebook Messenger, gerekse de WhatsApp’tan ayrı bir dezavantajı bulunmaktadır, o da, kullanım öncesinde Kik Messenger’e kayıt yaptırmanız gerektiğidir. Bununla birlikte, kayıt işleminin ücretsiz olduğunu da belirtmeyi unutmamalıyız.
Kik Messenger’in dezavantajlarından bir diğeri ise şudur ki, gerek WhatsApp; gerekse de Facebook Messenger’deki gibi listeniz, Kik Messenger’i Android uyumlu cihazınıza yüklediğiniz anda oluşturulmamaktadır, görüşmek istediğiniz kişiyi sizin kaydetmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Bu işlemi, kişinin adını arama kısmına yazarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
Kik Messenger kayıt işleminin gerçekleştirilmesi sırasında yapılması gereken ilk işlem isminizi, sonraki işlem ise kullanıcı adınızı yazmanızın gerekliliğidir. Bunun sonrasında kendinize bir kullanıcı resmi seçmeli; daha sonra da Android ücretsiz mesajlaşma ile sohbet edeceğiniz kişinin adını yazarak onu listenize eklemeniz gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.