Android Uygulamaları Arasında Yer Alan Alan Alarm Clock Xtreme Android Android Alarm Programı

Bu yazımızda sizlere, Android uygulamaları arasında yer alan Android alarm programı Alarm Clock Xtreme Android’den söz edeceğiz. Biliyoruz, sizin telefonunuzun da bir alarm programı var; ama şunu da biliyoruz ki, alarmı kapatmak her zaman uyandırılmak için yeterli değil… Hepimiz, ”iki dakika daha” diyip, alarmımızı kapattıktan sonra pek çok kez işe, ya da randevularımıza geç kalmadık mı? İşte Android uygulamaları arasında yer alan Android alarm programı Alarm Clock Xtreme Android, size alarmı hemen kapatma kolaylığı vermek yerine, sizi alarmı kapatmak için yoruyor, ve siz de bu sayede, ”iki dakika daha” modundan kurtuluyorsunuz…

Google Play Store’den temin edebileceğiniz Alarm Clock Xtreme Android’in sürümünü, Android’inizin sürümüne bağlı olarak tercih etme şansınız bulunurken, Android alarm programının boyutu da indirilecek olan Android uygulamalarına bağlı olarak değişiyor. Peki Android uygulamaları arasında yer alan Android alarm programı nasıl çalışıyor? Bildiğiniz alarm gibi, ancak, bu alarmın kapatılması biraz zor, bazen matematik problemleri bile çözmeniz gerekebiliyor, ve bu sayede açılan uykunuz oluyor, yani Alarm Clock Xtreme Android işe yarıyor; sizi gerçekten uyandırıyor.
Android uygulamaları arasında yer alan Android alarm programı ile, istediğiniz melodiyi, iconu, ses seviyesini, alarm ertelemesini gerçekleştirebilirsiniz. Alarm ertelemesi için telefonunuza dokunmanız yeterli olabilirken, telefonu sallamak; ya da matematik problemi çözmek de gerekebilmektedir. Bunu da, matematik problemlerini kolaylaştırıp zorlaştırarak gerçekleştirebilirsiniz, ve bu işlemleri, alarmları ayarlarken gerçekleştirmeniz gibi bir durumun söz konusu olduğunu da, elbette belirtmemiz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.