Android Uygulamaları Arasında Yer Alan Android Maçkolik Uygulamasını Tanıyalım

Bu yazımızda sizler için Android uygulamaları arasında yer alan Android Maçkolik hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Android Market Maçkolik uygulamasını Android 1.5 işletim sistemi, ve üzerini kullanan kişiler için geliştirmiş bulunuyor. Android Maçkolik uygulamasının büyüklüğünün sadece 530 Kilobyte olduğunu da belirtmemiz gerekirken, Android Market Maçkolik uygulaması için belirlenen puanın Android Maçkolik uygulamasını kullananlar tarafından 4.5 olarak belirlendiğini de belirtmemiz gerekiyor.

Android uygulamaları arasında yer alan, ve Android Market Maçkolik üzerinden ulaşılabilen Android Maçkolik uygulamasını GooglePlay üzerinden indirebilirsiniz. Android Maçkolik uygulamasının çalışabilmesi için, Android işletim sistemli cihazınızın mutlaka bir internet bağlantısına gereksinimi olduğunu unutmamalısınız.
Android uygulamaları arasında yer alan Android Maçkolik içerisinde, sadece futbol değil, at yarışlarına dair bilgileri, hatta bunun yanında, gelişen spor haberlerini, TV rehberini, ve fikstürü bulabilmenizin de mümkün olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Eğer bir spor meraklısı iseniz, Android uygulamaları arasında yer alan Android Maçkolik’i mutlaka Android uygulamalarınız arasına eklemenizi öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

“Android Uygulamaları Arasında Yer Alan Android Maçkolik Uygulamasını Tanıyalım” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.