Artık QuizUp Android’de Ve Yakında QuizUp Türkçe De Olacak

QuizUp AndroidQuizUp Android sürümünü bekleyenlere yazımız içerisinde sevindirici haberler vereceğimizi, hatta QuizUp Türkçe detayları ilgili de haberlerimizin bulunduğunu belriterek, sizleri daha da fazla meraklandırmadan, QuizUp ile ilgili bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım…

QuizUp, bugüne kadar iOS platformunda kendisini göstermiş olan, ve sadece bu şekilde dahi 10.000.000 kullanıcıya ulaşan bir bilgi yarışması platformu. Anlık olarak, farklı ülkelerden pek çok kişi ile yarışmayı olanaklı hale getiriyor, hem de yarışmacılarla sesli sohbet etme imkanı tanıyor. Ancak tüm bunlar için, şu anda sadece İngilizce bilmek gerekiyor. Fakat, QuizUp ile ilgili bilgilerde küçük değişikliklerin bulunduğunu da belirtelim:
Artık QuizUp Android kullanıcılarına da sunuluyor. 100’den fazla kategoriden, ilgi alanınızın yüksek olduğu birini seçerek, QuizUp Android ortamında yarışma olanağı bulabiliyorsunuz. Ve yakında, QuizUp Türkçe olarak da sunulmaya başlanacak. QuizUp Türkçe olunca, İngilizce bilmeyenler de rahatlıkla bilgi yarışmasında, keyifli zaman geçirme olanağına sahip olabilecekler.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.