Bedava Mesaj Nasıl Atılır Diyenlere Müjde

ICQ kullanımıBu yazımızda sizlere, ücretsiz mesaj nasıl gönderilir, ücretsiz mesaj nasıl atılır, bedava mesaj nasıl atılır… gibi soruların yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Pek çok insan, ücretsiz mesaj nasıl gönderilir, ya da ücretsiz mesaj nasıl atılır, bedava mesaj nasıl atılır derken, ICQ bu kişilerin isteklerine gerekli çözümü bulmuş durumda. Ücretsiz mesajınızı, ICQ üzerinden, sadece internet bağlantısı ile gönderebilirsiniz.

ICQ kullanarak ücretsiz mesaj nasıl gönderilir, ücretsiz mesaj nasıl atılır, bedava mesaj nasıl atılır? Yapmanız gereken şey çok basit… telefonunuzun uygulama mağazasından ICQ’yu yükleyip, sonrasında da telefon numaranızı yazarak size verilen ICQ numarasına sahip olmanız: Daha sonra uygulamayı açtığınızda, üst tarafta bir insan resmi göreceksiniz; bu resim küçük bir icondan ibaret… Ona tıklıyorsunuz.
Ardından, arama kısmına, ücretsiz mesaj gödnereceğiniz kişinin ismini yazıyorsunuz, eğer bu kişi telefon rehberinizde ekli ise zaten hemen karşınıza çıkacaktır. Sonrasında bu kişinin ismine bir kere tıklamalı, ve SMS için göndereceğiniz mesajı ekrana yazmalısınız. Ardından da Göndermek için yanda bulunan yere dokunmanız yeterli. Peki ama mesaj karşı tarafa nasıl gider?
Eğer o kişide ICQ yüklü değilse, mesajınız ona kısa mesaj olarak ulaşır. ICQ ile başlar, ve sizin ICQ üzerinde kullandığınız isim, ya da numara yazar. Daha sonra sizin yazmış olduğunuz SMS bulunan mesajın hemen altında da, ICQ’ya sahip olunacak olan URL adresi yer alır. Eğer kişi isterse, o adresten ICQ indirebilir…Kısa mesaj göndermek istediğiniz, ancak telefon numaranızı vermek istemediğiniz kişiler için bu uygulamanın çok işe yaradığını belirtmemiz gerekmektedir. Mesajın gönderildiği numara karşı tarafa ICQ olarak görünmektedir.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

“Bedava Mesaj Nasıl Atılır Diyenlere Müjde” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.