Bilgisayarımda Hangi Oyunları Oynayabilirim Diyenler İçin Can You Run it

bilgisayarımda hangi oyunları oynayabilirimPek çok kişi, hangi oyunun hangi bilgisayarda çalışacağını bilemez hale geldi. Çünkü bilgisayar özellikleri, oyunların çalışması; ve kaliteli bir şekilde oynanması için oldukça önemli bir hale geldi. Ucuz bilgisayarlar ile pahalı bilgisayarlar arasında fark olmadığını; ve sonuçta bilgisayar olduğunu düşünsek de, sonrasında, bilgisayarımda hangi oyunları oynayabilirim, bilgisayarımda hangi oyunlar çalışır, bilgisayarım hangi oyunları kaldırır, ya da bilgisayarım hangi oyunları açar… demeye başlayabiliyoruz.İşte tam bu noktada devreye Can You Run it giriyor… Nedir Can You Run it?

Can You Run it bir program. Bilgisayarınıza yüklüyorsunuz. Sonrasında, bilgisayarım hangi oyunları kaldırır, bilgisayarım hangi oyunları açar, bilgisayarımda hangi oyunları oynayabilirim, ya da bilgisayarımda hangi oyunlar çalışır… şeklindeki soruların yanıtlarını ondan istiyorsunuz… O da, hangi oyunların hangi bilgisayar özelliklerini desteklediğini, ve, sizin bilgisayar özelliklerinizle oyun gereksinimi olan bilgisayar özelliklerini karşılaştırıyor, ve size sunuyor… Can You Run it ile, piyasadaki pek çok oyunu denetleyebilmeniz de mümkün.
Can You Run it tarafından sunulan hizmetlere erişebilmek için programı bilgisayarınıza indirebileceğiniz gibi, veritabanı üzerindeki aramayı internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın, sizin bilgisayar donanımınızın özelliklerine erişmesini ise siz belirlersiniz. Arzu ederseniz karşılaştırmayı kendiniz yapar, hatta yeni bir bilgisayar alırken de kararınızı buna göre verebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.