Bu iOS Uygulamaları Ücretsiz Oldu

ucretsiz-ios-uygulamalariFiyat açısından baktığımızda, ne derece pahalı olduğunu hemen görebileceğimiz iOS işletim sistemine sahip cihazların, AppStore üzerinden sunulmakta olan iOS uygulamaları da genellikle ücretli. Ancak Appla, zaman zaman, ücretli iOS uygulamalarını, ücretsiz iOS uygulamaları olarak AppStore’de yayınlıyor ve indirilmeye sunuyor. Ancak ücretsiz indirme süresinin ne kadar olacağı bilinmiyor. Bu nedenle, sizlere, an itibari ile ücretsiz iOS uygulamaları arasında yer alan altı uygulamadan söz edeceğiz; bunlardan işinize yarayanları, ücretli iOS uygulamaları arasına girmeden önce indirmeye bakın… Hatta bizim size önerimiz: ücretsiz iken iOS uygulamalarını arşivleyin; gerektiğinde kullanırsınız… Ne demişler: Sakla samanı, gelir zamanı…

ücretsiz iOS uygulamaları

■ Net Master: Bir ağ analiz uygulaması olan Net Master, Ağ yöneticileri ve bilişim teknolojileri uzmanı kişiler için hazırlanmış iOS uygulamaları arasında yer almaktadır.

■ Keymoji: Adından da anlaşıldığı gibi, Keymoji, bir emojiklavye… Herhangi bir uygulama üzerinde yazmış olduklarınızı, emoji klavye kalıplarına dönüştürebilmek üzere kullanılıyor.

■ Password Safe: iOS cihazınızda bulunan bütün verilerinizin korunması adına kullanılan Password safe, Aes-256 şifreleme sistemini kullanır. Verilerinizin korunması için tek bir ana şifre kullanılmaktadır.

■ Creative Writer: Bir nevi öngörücü yazı gibi, cümlelerin akışına göre, nasıl devam edebileceğiniz hakkında sizlere yaratıcı önerilerde bulunan Creative Writer, yazı yazmayı daha kolay hale getirmesi ile tanınmaktadır.

■ Zen Sketch: Cihazınızda not tutanlardansanız, Zen Sketch sizin için oldukça yaratıcı fikirler geliştirecektir.

■ Fontpress: Resimlerinize başlık eklemek, hem de bunu eğlenceli ve yaratıcı şekilde gerçekleştirebilmek için kullanılan iOS uygulamaları arasında yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

“Bu iOS Uygulamaları Ücretsiz Oldu” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.