CM Security İle iPhone Önbellek Temizleme Bilgileri

iPhone önbellek temizlemeBu yazımızda sizlere, iPhone önbellek nasıl temizlenir, iPhone önbellek temizleme; ve iPad önbellek temizleme bilgilerinin aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Siz de, kapalı bir sistem olmasından dolayı iPhone önbellek nasıl temizlenir sorusunun yanıtlarını almayı istiyorsanız, o halde zaman kaybetmeden, iPhone önbellek temizleme, ve iPad önbellek temizleme bilgilerini sizlerle paylaşmaya başlayalım:

iPhone önbellek nasıl temizlenir sorusunun yanıtı pek çok kişi tarafından merak edilirken, cihazların işletim sistemlerinin kapalı olması dolayısı ile iPhone önbellek temizleme, ve iPad önbellek temizlemenin Android işletim sisteminde olduğu şekilde gerçekleşmemesi dolayısı ile pek çok kişi tarafından tepki aldığını da belirtmemiz gerekmektedir. Bu nedenle, CM Security uygulamasından yararlanabileceğinizin müjdesini sizlere vermek isteriz.
Diyelim ki bir uygulamayı bugün çalıştırdınız, yarın çalıştırdınız, sonraki gün yine çalıştırdınız… Uygulamanın boyutu 20 MB; ancak iPhone önbellek temizlemeyi gerçekleştiremediğiniz için sonraki her çalıştırmanızda, cihazın önbelleği silinmediğinden dolayı boyut artıyor, örneğin 100 MB oluyor. Bu durum cihazınızın yavaşlamasına, hatta kasılmasına neden oluyor. İşte bu sebepten iPad önbellek temizleme yerine, uygulamalar silinerek yeniden yükleniyor… Du. Fakat geliştirilen CM Security ile, iPhone önbellek nasıl temizlenir sorusunun yanıtı artık rahatlıkla uygulanabilir durumda.
CM Security App Store’de bulunuyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz CM Security ile, iOS işletim sistemine sahip olan cihazınız taranıyor, ve önbellek dosyaları kolaylıkla silinebiliyor.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.