Deezer Nedir? Deezer Üyelikleri Hakkında Bilgiler

Deezer üyelikleriBu yazımızda sizlere kısaca Deezer hakkında bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer müzik dinlemeyi seviyorsanız, Deezer nedir sorusunun yanıtını bilmeniz; ve Deezer üyelikleri hakkında kısaca da olsa bilgi edinmeniz gerekiyor demektir. O halde hemen Deezer hakkında bilgi edinmeye başlayalım:

Deezer nedir? İnternet ortamında, telif hakkı ile ilgilenmeksizin müzik dinlemenizi olanaklı hale getiren bir uygulamadır. Türkiye’de Deezer, 16 Eylül 2013 itibari ile yayınlanmakta olup, gerek Türkiye’deki kullanıcılar dünya müziğine gerekse de dünyanın herhangi bir yerinden Türk müziğine ulaşabilme imkanını Deezer ile bulabilmektedir.
Deezer üyelikleri için öncelikli olarak Deezer’e giriş yapmanız gerekmektedir. Deezer girişini ister Facebook hesabınız ile, isterseniz Google hesabınız ile, isterseniz de e-posta adresinizi kaydederek gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında Deezer üyeliklerinden bir tanesini seçmeniz gerekecek. Deezer üyelikleri arasında yer alan ücretsiz üyeliği seçerseniz, Deezer kullanımından sadece 60 saat yararlanabileceksiniz, ve sadece web ortamında olup, reklamların kaldırılması söz konusu olamayacak. Premium+ Deezer üyeliklerinde ise, mobil ortamda da Deezer olanaklarından yararlanabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir.
Deezer üyelikleri, ve Deezer girişi ile birlikte, en sevdiğiniz şarkıları arayıp bulabilme, kendinize ait bir liste oluşturabilme; ya da en çok dinlenenler; veya önerilenler gibi size sunulan farklı seçeneklerden yararlanabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

“Deezer Nedir? Deezer Üyelikleri Hakkında Bilgiler” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.