Download Accelerator Plus

Download Accelerator PlusBu yazımızda sizlere Download Accelerator Plus hakkında bilgilerden söz ederek, Download Accelerator Plus nedir; ve Download Accelerator Plus ne işe yarar sorularına verilmesi gereken yanıtları aktaracağız. Ancak Download Accelerator Plus hakkında kısaca fikir sahibi olmak istiyorsanız şunu belirtebiliriz: Pek çok internet kullanıcısı, “Program indirme hızı nasıl arttırılır?” şeklinde sorularını bizlere aktarmaktadır. Eğer siz de o kullanıcılar arasında yer alıyor; ve program indirme hızı nasıl arttırılır diyorsanız, doğru adrestesiniz…

Download Accelerator Plus Nedir?

Biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi, internette indirmiş olduğunuz program, film, kitap gibi dosyaların size ulaşım hızından şikayet ediyorsanız kullanmanız gereken bir program olan Download Accelerator Plus, sizin için zaman tasarrufu yapmakta; ve size işlerinizde hız kazandırmaktadır…

Download Accelerator Plus Ne İşe Yarar?

• İnternetten dosya indirme hızını dört kadar kadar arttırır.
• İnternet bağlantınızda kopma yaşadığınız anlarda, problemin giderilmesinden sonra indirme işleminin kaldığı yerden devam etmesini sağlar.
• İnternette daha hızlı sayfa açmanızı olanaklı hale getirir.
• İnternete daha kolay dosya aktarmanızı sağlar.
Download Accelerator Plus tüm bu işlemleri yapabilmek için bilgisayar; ve modeminizde bazı optimizasyonları, kendine göre yapar.

Download Accelerator Plus kullanımı

Download Accelerator Plus kullanımını gerçekleştirdiğinizde, indirmeye başladığınız videoların, ve müziklerin önizlemelerini, indirme işlemi tamamlanmamış olsa dahi gerçekleştirebilirsiniz. Bu önizleme, zip’li dosyalarda da gerçekleştirilebildiği gibi, indirmenin bitmesinin ardından dosyanın zip’ten çıkartılması da Download Accelerator Plus kullanımı ile kolayca gerçekleştirilebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.