En İyi Uygulama Kilitleme Programları

uygulama kilitleyiciAkıllı telefonlarımız ve tabletlerimiz, bizim her şeyimiz… Çektiğimiz fotoğraflar, videolar, yazdığımız mesajlar, aldığımız notlar… Hepsi bizim için özel. Bu nedenle, uygulama kilitleyicilere ihtiyaç duymamız gayet normal. Peki uygulama kilitleyici nedir? Yazımız içerisinde sizlere hem bu sorunun yanıtını; hem de, en iyi uygulama kilitleme programlarının isimlerini vereceğiz. Vereceğimiz uygulama kilitleme programlarını Android cihazlarınız için kullanabilirsiniz.

Uygulama Kilitleyici Nedir?

Uygulama kilitleyicilerin, bir nevi, uygulamalarınızın, sizden başka bir kişi tarafından açılmasına izin vermeyen programlar olduğunu belirtebiliriz. Örneğin, çekmiş olduğunuz resimlere, videolara, yazmış olduğunuz resimlere bir şifre koymanızı sağlarlar. Ve bu şifreyi bilmeyen; ama telefon ya da tabletinizi eline almış bir kişi, ne sizin galerinize, ne de mesajlarınıza bakabilir…

Smart Switch İle Veri Aktarımı Çok Kolay

İşte Android için en iyi uygulama kilitleme programları:

En İyi Uygulama Kilitleme Programları

■ AppLock – DoMobile Lab
■ AppLock – IvyMobile
■ AppLock – FingerPrint Unlock
■ App Locker
■ App Lock: FingerPrint Password
■ Norton App Lock
■ Perfect AppLock
■ Smart AppLock
■ SpSoft AppLock
■ Vault

Ücretsiz iOS Uygulamaları

İsimlerini vermiş olduğumuz programları Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.